فوری/ حمله حزب الله به نظامیان اسرائیلی

کدخبر: ۶۱۸۱۷۷
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای از تبادل شدید آتش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی و حمله حزب‌الله لبنان به نظامیان اسرائیلی در یک مرکز دیده‌بانی و چند موضع نظامی دیگر خبر دادند.
فوری/ حمله حزب الله به نظامیان اسرائیلی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: نظامیان دشمن اسرائیلی را در نزدیکی موضع نظامی «رامیا» به صورت مستقیم هدف قرار دادیم.

حزب‌الله در بیانیه دیگری نیز گزارش داد: یک مرکز دیده‌بانی و رصد دشمن در نزدیکی پادگان «شومیرا» را هدف قرار داده و نظامیان صهیونیستی را که در آن مستقر بودند کشته و زخمی کردیم.

خبر مرتبط
پایگاه های اسرائیل زیر آتش سنگین حزب الله

اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای امروز دوشنبه از حمله موشکی از خاک لبنان به پایگاه‌های ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه سوم اعلام کرد: مجاهدان ما محل تجمع نظامیان دشمن در نزدیکی پادگان «دوویو» را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.

طبق این بیانیه، این حمله منجر به کشته و زخمی شدن نظامیان صهیونیست شد.

خبر مرتبط
هشدار حزب الله لبنان به اسرائیل/ منتظر پاسخ شدیدتر باشید

اقتصادنیوز: معاون دبیر کل حزب الله لبنان طی سخنانی گفت که اگر اسرائیل حملات خود را گسترش دهد، پاسخ ما نیز دوچندان خواهد بود.

در همین راستا، ارتش رژیم صهیونیستی از شلیک چند خمپاره و راکت از خاک لبنان به سمت کشتزارهای اشغالی «شبعا» و پادگان «شومیرا» خبر داد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که یک صهیونیستی در نتیجه پرتاب موشک ضد زره توسط حزب‌الله به سمت منطقه الجلیل علیا و اصابت موشک به شهرک «ادمیت» در منطقه الجلیل غربی» مجروح شده است.

خبر مرتبط
حزب الله وحشت به راه انداخت/اسرائیل دستور تخلیه داد

اقتصاد نیوز : در پی تشدید حملات مقاومت لبنان به مواضع ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی، مقامات این رژیم خواستار تخلیه یک شهرک اسرائیل نشین دیگر در الجلیل شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعتراف کرد که یک نظامی آن که طی حملات روزهای گذشته حزب‌الله زخمی شده بود، امروز جانش را به دلیل شدت جراحت از دست داد و به امار کشته‌های این رژیم در جبهه شمال سرزمین‌های اشغالی افزوده شد.

در همین حال، شبکه الجزیره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «شوکین» در استان «النبطیه» واقع در جنوب لبنان را بمباران کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز مدعی شد: با تسلیحات هوایی مواضع نظامی و زیربناهای حزب‌الله را هدف قرار دادیم.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی