حملات شدید اسرائیل به غزه/ اردوگاه النصیرات بمباران شد

کدخبر: ۶۱۸۲۲۴
اقتصادنیوز: منطقه‌های مختلف نوار غزه از جمله اردوگاه النصیرات به شدت از سوی ارتش اسرائیل بمباران می‌شود.
حملات شدید اسرائیل به غزه/ اردوگاه النصیرات بمباران شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  مهر، حمله‌های هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به منطقه‌های مختلف نوار غزه هم‌چنان ادامه دارد.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که اردوگاه النصیرات به شدت از سوی رژیم صهیونیستی بمباران می‌شود و در نتیجه بمباران یک خانه در این اردوگاه، ۳ فلسطینی به شهادت رسیده و چند نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

خبر مرتبط
فوری/ حمله حزب الله به نظامیان اسرائیلی

اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای از تبادل شدید آتش در مرز لبنان و فلسطین اشغالی و حمله حزب‌الله لبنان به نظامیان اسرائیلی در یک مرکز دیده‌بانی و چند موضع نظامی دیگر خبر دادند.

توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی منطقه پیرامونی یک مسجد در جبالیا واقع در شمال نوار غزه را گلوله‌باران کرد و چندین فلسطینی را به شهادت رسانده یا زخمی کرد.

خبرنگار المیادین نیز گزارش داد که بر اثر هدف قرارگرفتن یک خودرو غیرنظامی در منطقه جبالیا النزله در شمال نوار غزه ۳ فلسطینی به شهادت رسیدند.

خان‌یونس در جنوب نوار غزه نیز به شدت از سوی ارتش رژیم صهیونیستی بمباران شد. در نتیجه بمباران یک خانه در غرب خان‌یونس نیز یک بانوی فلسطینی به شهادت رسید و چندین فلسطینی دیگر نیز زخمی شدند.

در بمباران یک منزل مسکونی دیگر در جوره اللوت در جنوب خان‌یونس از سوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز چند فلسطینی به شهادت رسیده و برخی دیگر زخمی شدند.

خبر مرتبط
فاجعه در غزه ادامه دارد/حمله اسرائیل به چندین محور غزه

اقتصادنیوز: هواپیماهای اسرائیل همچنان به بمباران مناطق مختلف نوار غزه ادامه می‌دهند و درگیری‌های شدیدی نیز در مناطق مختلف بین مقاومت فلسطین و نیروهای اسرائیل شکل گرفته‌ است.

خبرنگار المیادین گزارش داد که منطقه البریج از زمین، دریا و هوا توسط ارتش رژیم صهیونیستی هدف گرفته می‌شود.

همچنین همزمان با حمله‌های توپخانه‌ای، ارتش رژیم صهیونیستی منطقه جحرالدیک در جنوب شهر غزه را به شدت بمباران کرد.

از سوی دیگر سخنگوی هلال احمر فلسطین در غزه نیز اعلام کرد که ۳۰۰ نفر از کادر پزشکی و نیروهای اورژانس توسط ارتش رژیم صهیونیستی هدف گرفته شده‌اند.

کمی پیش‌تر وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد که آمار شهیدان حمله‌های رژیم صهیونیستی به غزه به ۲۰۹۱۵ نفر و شمار زخمی‌شدگان به ۵۴۹۱۸ نفر افزایش پیدا کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی