سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه اعلام کرد؛

زمان تشییع پیکر سردار سیدرضی موسوی + جزئیات

کدخبر: ۶۱۸۲۶۱
اقتصادنیوز: سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه زمان تشییع پیکر سردار سیدرضی موسوی را روز پنجشنبه ۷ دی اعلام کرد.
زمان تشییع پیکر سردار سیدرضی موسوی + جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با محکوم کردن ترور کور سردار سیدرضی موسوی از مستشاران در سوریه به دست رژیم صهیونیستی، زمان تشییع این مجاهد محور مقاومت را روز پنجشنبه ۷ دی اعلام کرد.

سردار " رمضان شریف" سه شنبه شب درحاشیه یادواره ۳۵ شهید حوزه مقاومت بسیج بدر سپاه ناحیه شهرستان آمل در روستای " کوکده" از توابع بخش مرکزی این شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در آمل گفت: همه تلاش ما این است که مراسم تشییع سردارشهید سید رضی موسوی روز پنجشنبه در کشور انجام شود.

واکنش امیرعبداللهیان به شهادت سردار موسوی/ اسرائیل منتظر شمارش معکوس سخت باشد!

وی افزود: البته ساعت دقیق، مکان تشییع و تدفین این سردار شهید در جلسه ای که با حضور مسئولان ارشد کشوری تصمیم گیری می شود، اعلام خواهد شد.
وی اضافه کرد: در روز چهارشنبه نیز در یک نشست خبری با خبرنگاران، برنامه های دیگر بزرگداشت این شهید والامقام و دلایل شهادت سیدرضی به مردم گفته خواهد شد.
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین در پاسخ به این پرسش خبرنگار ایسنا در خصوص علت این ترور کور دشمن علیه مستشاران ایرانی، گفت: این نشان دهنده استیصال رژیم صهیونیستی بعد از شکست های پی درپی در غزه است که این گونه به فکر اقدام های تلافی جویانه هستند.

تجمع شبانه دانشجویان و طلاب در پی شهادت سردار موسوی

سردار شریف تصریح کرد: این اقدام کور دشمن رژیم صهیونیستی را یک عملیات آفندی روبه جلو نمی دانیم، بلکه آن را یک فرافکنی ناشی از تحقیر این رژیم می‌دانیم.
وی ادامه داد: اقدام کور ترور یک مستشار نظامی در پایتخت یک کشور رسمی از رژیم وحشی مثل صهیونیستی قابل تصور است که تقریبا به همه قواعد بین المللی را زیرسوال می برند.
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخصوص اینکه پاسخ جمهوری اسلامی ایران در قبال این ترور کور چه خواهد بود، اظهار کرد: پاسخ ما حتما تعیین کننده خواهد بود.
به گزارش ایسنا، سردار سیدرضی موسوی از مستشاران نیروی قدس سپاه و یار و همراه حاج قاسم سلیمانی که در حوزه پشتیبانی از محور مقاومت در سوریه فعالیت داشت، چهارم دیماه در جریان حمله رژیم صهیونیستی به منطقه زینبیه دمشق به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی