عکس العمل دختر العاروری به شهادت پدرش + عکس

کدخبر: ۶۱۹۷۷۲
اقتصادنیوز :دختر معاون دفتر سیاسی جنبش حماس با انتشار تصویری از پدرش در لباس احرام به شهادت وی واکنش نشان داد.
عکس العمل دختر العاروری به شهادت پدرش + عکس

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «هدیل صالح العاروری»، دختر صالح العاروری، معاون اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: این عکس پدر شهیدم طی مراسم حج در سال گذشته میلادی است.

 

خبر مرتبط
عکس العمل شمخانی به ترور صالح العاروری

اقتصادنیوز : مشاور سیاسی رهبری انقلاب اسلامی در واکنش به ترور صالح العاروری معاون دفتر سیاسی حماس، او را مجاهدی متفکر برای تداوم مقاومت در برابر اسرائیل توصیف کرد.

وی نوشت: یکی از همراهان پدرم از او درخواست کرد که اجازه دهد عکس یادگاری از او بگیرد و پدرم در پاسخ به او گفت "لطفا دو عکس از من بگیر؛ چراکه بعید می‌دانم امسال (۲۰۲۳) را به پایان ببرم و این، تنها کاری است که آرزو داشتم در پایان زندگی‌ام انجام دهم."

62868122

رژیم صهیونیستی عصر سه‌شنبه در یک حمله پهپادی ساختمانی را در جنوب بیروت که اعضای جنبش حماس در آن حضور داشتند، هدف قرار داد.

پس از این حمله اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اسامی هفت شهید حمله رژیم صهیونیستی را اعلام کرد. هنیه در این باره گفت که صالح العاروری معاون رئیس دفتر سیاسی حماس، سمیر فندی (ابو عامر) و عزام الاقرع (ابو عمار) از فرماندهان گردان‌های القسام و محمود زکی شاهین، محمد الریس، محمد بشاشه و احمد حمود از اعضای حماس در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی بیروت شهید شدند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی