پیام سردار قاآنی به رئیس دفتر سیاسی حماس

کدخبر: ۶۲۰۴۷۹
اقتصادنیوز: سردار قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس شهادت «صالح العاروری» عضو ارشد این جنبش را تسلیت گفت.
پیام سردار قاآنی به رئیس دفتر سیاسی حماس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس، شهادت صالح العاروری، نایب‌رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در حمله سه‌شنبه رژیم صهیونیستی به بیروت را به به گروه‌های مقاومت فلسطین تبریک و تسلیت گفت.

در پیام سردار قاآنی به هنیه که شبکه المیادین شامگاه شنبه آن را منتشر کرده، آمده است: «سپاه پاسداران شهادت شیخ صالح العاروری را به ۲ جنبش حماس و جهاد اسلامی و دیگر گروهای فلسطینی تبریک و تسلیت می گوید».

سردار قاآنی همچنین نوشته است: «جهان شاهد این خواهد بود که چگونه برادر شهید العاروری به کابوس رژیم کودک‌کش تبدیل خواهد شد. شهید العاروری پس از آن به شهادت رسید که در کارنامه درخشان خود طوفان الاقصی، انتفاضه اول و دوم و انتفاضه قدس را دارد».

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به شکست‌های میدانی رژیم صهیونیستی در فلسطین نوشته است: «العاروری در حالی به درجه شهادت نایل آمد که عرصه بر دشمن در کرانه باختری تنگ شده است و دشمن با ترور رهبران مقاومت سعی دارد از شکست سنگین خود در غزه و کرانه باختری بکاهد».

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی