حمله مرگبار مهاجمان ناشناس به 4 پلیس درپاکستان

کدخبر: ۶۲۱۲۱۳
اقتصادنیوز : تنها سه روز پس از انفجار مرگبار علیه نیروهای امنیتی در شمال غرب پاکستان، در حمله‌ای دیگر به ماموران پلیس واقع در ایالت خیبرپختونخوا دست کم ۴ نفر کشته شدند.
حمله مرگبار مهاجمان ناشناس به 4 پلیس درپاکستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، پست ایست و بازرسی نیروهای پلیس صبح امروز در حوالی منطقه کوهات در ایالت خیبرپختونخوا هدف حمله مهاجمان ناشناس قرار گرفت.

مقامات پاکستانی اعلام کردند که در پی این حمله تروریستی ۴ نفر از نیروهای پلیس کشته شدند. مهاجمان پس از ارتکاب جنایت از محل حادثه متواری شدند.

خبر مرتبط
دادگاه عالی پاکستان برای نواز شریف چه حکمی صادر کرد؟

اقتصادنیوز : دادگاه عالی پاکستان امروز دوشنبه با لغو ممنوعیت مادام العمر نامزدی انتخابات برای افراد دارای سابقه محکومیت کیفری، راه را برای آنکه نواز شریف بار دیگر نامزد نخست‌وزیری شود، هموار کرد.

تاکنون هیچ گروهی مسئولیت حمله امروز به نیروهای امنیتی پاکستان را برعهده نگرفته است. سه روز پیش طالبان پاکستانی (TTP) مسوولیت انفجار مرگبار علیه نیروهای امنیتی و تیم واکسیناسیون فلج اطفال در منطقه «باجور» را برعهده گرفت.

در این انفجار تروریستی ۷ پلیس کشته و ۲۶ نفر دیگر زخمی شدند. ایالات خیبرپختونخوا و بلوچستان پاکستان طی ماه‌های اخیر به شدت افزایش تحرکات عناصر تروریستی و موجی از عملیات‌های انتحاری را شاهد است.

انتخابات آتی پاکستان قرار است تا یکماه دیگر برگزار شود با این حال خطر تروریسم، نگرانی جدی مسوولان دولت و کمیسیون انتخابات این کشور را برانگیخته است.

 
اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۱ مرداد

   اقتصادنیوز:‌ در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی