یک ضربه دیگر به عمران خان وارد شد/ پای همسر نخست وزیر برکنارشده به دادگاه باز شد

کدخبر: ۶۲۱۲۴۱
اقتصادنیوز : دادگاهی در پاکستان عمران خان و همسرش را در پرونده‌های اختلاس مربوط به نگهداری هدایای دولتی در زمانی که نخست وزیر بوده، متهم کرده است.
یک ضربه دیگر به عمران خان وارد شد/ پای همسر نخست وزیر برکنارشده به دادگاه باز شد

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، این اتهام یک ضربه دیگر به عمران خان، نخست وزیر برکنار شده پاکستان و حزب سیاسی او پیش از انتخابات پارلمانی هشتم فوریه ۲۰۲۴ است.

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مقام‌های پاکستان می‌گویند، بشرا بی بی، همسر عمران خان وقتی اتهامات در دادگاهی در زندان شهر "راولپندی" خوانده شد، آنها را نپذیرفت.

خبر مرتبط
راه عمران خان سد شد

اقتصادنیوز : کمیسیون انتخابات پاکستان درخواست‌های عمران خان نخست‌وزیر سابق پاکستان برای رقابت در انتخابات ۲۰۲۴ در ۲ حوزه انتخابیه را رد کرده است.

تیم حقوقی عمران خان اتهام علیه وی و همسرش را در پرونده‌هایی که توسط اداره حسابرسی ملی تنظیم شده، تایید کرد؛ عمران خان متهم شده که هدایایی که در دوران نخست وزیری دریافت کرده از جمله یکسری جواهرات از عربستان را برای خود نگه داشته است.

خبر مرتبط
عمران خان دریک قدمی قدرت

اقتصادنیوز : صلاحیت عمران خان نخست وزیر پیشین پاکستان برای انتخابات 2024 تأیید شد.

عمران خان در پی رای عدم اعتماد در پارلمان به تاریخ آوریل ۲۰۲۲ از سمتش برکنار شد.

وی که ۷۱ ساله است مشهورترین چهره سیاسی مخالف پاکستان محسوب می‌شود و اکنون به اتهام فساد در زندان به سر می‌برد و البته چند پرونده دیگر هم علیه وی مطرح شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی