محموله تسلیحات و مهمات انتحاری شهرستان راسک کشف شد

کدخبر: ۶۲۲۸۹۵
اقتصادنیوز: تیمی از اشرار تروریست گروهک جیش الظلم که به دنبال اجرای اقدامات تروریستی در شهرستان راسک بودند شناسایی و منهدم شدند.
 محموله تسلیحات و مهمات انتحاری شهرستان راسک کشف شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، در پی رصد و اشراف اطلاعاتی رزمندگان قرارگاه قدس در منطقه جنوب شرق، تیمی کاملاً مجهز از عناصر گروهک تروریستی جیش الظلم در منطقه عمومی راسک (روستای کستک) محدوده سد پیشین، طی عملیاتی شناسایی و مورد حمله نیروهای مرزبانی قرار گرفت که در نتیجه یک نفر از تروریست‌ها به هلاکت رسیده و سایر اعضای تیم متواری شدند که بلافاصله توسط نیروهای سپاه و مرزبانی تحت تعقیب و محاصره قرار گرفتند و اقدام برای انهدام کامل این تیم در حال انجام است.

خبر مرتبط
روایت مقام «قرارگاه قدس» از رخدادهای جمعه گذشته زاهدان

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه با بیان اینکه در اجرای اهدافی که به سپاه تکلیف شده ‌به تاسی از حضرت ابوالفضل‌العباس (ع) که دو ویژگی مهم صدق و وفاداری دارند و همه مردم به آن باور ‌دارند متکی هستیم، گفت: ما وظیفه داریم در راستای وفاداری، صداقت و پایداری کوشش کنیم اگر ما در ‌اقداماتی که انجام می‌دهیم کارمان آهنگ عبادت نداشته باشد حتماً با مشکل روبرو می‌شویم.‌

در این عملیات مقادیر بسیار زیادی سلاح، مهمات، مواد منفجره و تجهیزات ساخت بمب از تیم مذکور کشف و نقشه آنان برای اقدامات خرابکارانه تروریستی با حجم بالا در منطقه خنثی گردید.

خبر مرتبط
بیانیه قرارگاه قدس سپاه درباره تیراندازی امروز در پی شهادت یک رزمنده

بر اثر تیراندازی یکی از رزمندگان قرارگاه به نام محمود آبسالان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گفتنی است گروهک تروریستی جیش الظلم در پرونده ننگین خود، اقدام علیه نیروهای حافظ امنیت و مردم بیگناه بلوچ را در کارنامه دارد که جنایت تروریستی سال ۸۸ در منطقه پیشین که منجر به شهادت سردار شوشتری شد، از آن جمله است.

همچنین اقدام انتحاری علیه نمازگزاران در مسجد جامع و مسجد امام علی (ع) زاهدان، انفجار اتوبوس سپاه در جاده خاش، انفجار روز تاسوعای چابهار در سال ۸۹ که منجر به شهادت جمع کثیری از مردم سنی و شیعه استان شده است، از دیگر اقدامات ننگین این گروهک می‌باشد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی