ارتش پاکستان خواستار گفت‌وگو و همکاری برای حل مسائل با ایران شد

کدخبر: ۶۲۳۰۳۵
اقتصاد نیوز :ارتش پاکستان روز پنجشنبه ضمن اشاره به روابط برادری ایران و پاکستان و تاکید بر گفت‌وگو و همکاری درخصوص مسئله تروریسم، خبر داد حملاتی را علیه گروه‌های «ارتش آزادی‌بخش بلوچستان» و «جبهه آزادی‌بخش بلوچستان» انجام داده است.
ارتش پاکستان خواستار گفت‌وگو و همکاری برای حل مسائل با ایران شد

 

اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا ارتش پاکستان تاکید کرد: حداکثر اقداماتی برای جلوگیری از تلفات جانبی اتخاذ شده است و در عین حال خواستار گفت‌وگو و همکاری جهت حل‌وفصل مسائل میان ایران و پاکستان این دو کشور برادر هستیم.

خبر مرتبط
رئیس جمهور پاکستان بر لزوم دیپلماسی و تعامل میان تهران و اسلام‌آباد تاکید کرد

اقتصادنیوز : رئیس جمهوری پاکستان با اشاره به اهمیت روابط برادرانه این کشور با جمهوری اسلامی ایران، بر لزوم بکارگیری دیپلماسی و مذاکرات برای رسیدگی به چالش‌های مشترک تاکید کرد.

ساعاتی پیش، وزارت امور خارجه پاکستان ضمن تاکید بر همکاری مشترک با ایران درخصوص مبارزه با تروریسم، مدعی شد این کشور یک سری «حملات دقیق علیه مخفیگاه‌های تروریست‌ها در داخل ایران» انجام داده که در نتیجه آن تعدادی از «تروریست‌ها» کشته شدند.

خبر مرتبط
امروز در سراوان چه گذشت؟+ فیلم

تصاویری از آخرین وضعیت شهرستان مرزی سراوان منتشر شده که شرایط عادی عبور و مرور را نشان می دهد.

وزارت خارجه پاکستان اعلام کرد: پاکستان تماما به حاکمیت و تمامیت ارضی ایران احترام می‌گذارد و هدف از این اقدام امروز تامین امنیت و منافع ملی پاکستان بود که اهمیت بالایی دارد و نمی‌توان آن را به خطر انداخت.

 

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی