تصاویری از 4 بازمانده حادثه سقوط هواپیما در افغانستان+ فیلم

کدخبر: ۶۲۳۷۷۳
اقتصادنیوز: چهار بازمانده حادثه سقوط هواپیمای فالکوم در ارتفاعات بدخشان افغانستان با هدف معاینات پزشکی از محل حادثه به کابل انتقال یافتند.
تصاویری از 4 بازمانده حادثه سقوط هواپیما در افغانستان+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، یک فروند بالگرد روسیه به محل سقوط هواپیمای فالکوم در افغانستان اعزام شده و چهار بازمانده این هواپیما را به کابل انتقال داده است. آنها پس از معاینات پزشکی به مسکو اعزام می شوند.

پیش‌تر منابع خبری از کشف بقایای هواپیمای فالکوم ۱۰ در ارتفاعات مرزی افغانستان و تاجیکستان خبر داده بودند.

در این حادثه، چهار تن از سرنشینان هواپیما شامل دو خلبان و دو پزشک زنده ماندند و دچار آسیب‌های بدنی شدند اما یک بانوی بیمار روس که هدف این پرواز، انتقال وی از تایلند به مسکو بود به همراه همسرش جان باخت.

خبرگزاری ریانووستی ساعتی بعد به نقل از یک منبع آگاه نوشت: افراد نجات یافته از سقوط هواپیما در افغانستان در یک بیمارستان نظامی در کابل در حال درمان هستند.

این منبع خبری رسانه روس، دو خلبان و دو پزشک نجات یافته از این حادثه را از اتباع روسیه دانست و گفت: موضوع اعزام این افراد به مسکو در وزارت شرایط اضطراری روسیه در حال تصمیم‌گیری است.

بر این اساس، اجساد زن و شوهر روس که در این حادثه کشته شدند، هنوز از محل حادثه به کابل منتقل نشده است. این اجساد، قرار است روزهای سه‌شنبه یا چهارشنبه به کابل منتقل شوند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید