بیش از 2 هزار و 748 نظامی اسرائیل از هفتم اکتبر تاکنون زخمی شدند

کدخبر: ۶۲۴۵۱۴
اقتصادنیوز : منابع اسرائیل اذعان کردند که از آغاز نبرد طوفان الاقصی تاکنون ۲ هزار و ۷۴۸ افسر و نظامی اسرائیل زخمی شدند.
بیش از 2 هزار و 748 نظامی اسرائیل از هفتم اکتبر تاکنون زخمی شدند

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ افسر ونظامی صهیونیست در نبردهای غزه زخمی شدند.

ارتش صهیونیستی اعلام کرد که از ابتدای نبرد طوفان الاقصی در هفتم اکتبر ۲ هزار و ۷۴۸ نظامی صهیونیست زخمی شدند و از ابتدای آغاز حمله زمینی نیز هزار و ۲۵۸ افسر و نظامی صهیونیست زخمی شدند.

خبر مرتبط
حمله موشکی حزب الله به اسرائیل

اقتصادنیوز : منابع خبری از شلیک دو موشک از جنوب لبنان‌ به شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

این ارتش همچنین اذعان کرد که ۳۹۶ افسر و نظامی صهیونیست همچنان در بیمارستان‌ها بسر برده و درحال درمان هستند و وضعیت ۳۸ نفر از آن‌ها نیز وخیم است.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، در پاسخ به چند دهه جنایت رژیم اسرائیل علیه فلسطینیان عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع این رژیم اشغالگر آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳، میان اسرائیل و حماس آتش‌بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، ۷ روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر برابر با اول دسامبر ۲۰۲۳، آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای تلافی حملات غافلگیرکننده‌ «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است. در مقابل نیز، رزمندگان مقاومت فلسطین تلفات و خسارت‌های زیادی به نظامیان صهیونیست در نبرد زمینی وارد کرده اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی