مقاومت عراق پایگاه‌های آمریکا در سوریه را هدف قرار داد

کدخبر: ۶۲۴۶۱۲
مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که پایگاه‌های آمریکا در سوریه را هدف حمله قرار داده است.
مقاومت عراق پایگاه‌های آمریکا در سوریه را هدف قرار داد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس،  مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد در واکنش به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه، دو پایگاه اشغالگران آمریکایی را در سوریه هدف قرار داده است. 

طبق این بیانیه پایگاه آمریکا در «بلده الخضرا» و میدان گازی کونیکو  هدف حمله قرار گرفته‌اند. 

گروه‌های مقاومت عراق در واکنش به حمایت‌های آمریکا از تداوم جنگ در غزه، روزانه چندین بار پایگاه‌های آمریکا را در منطقه مورد حمله قرار می‌دهند.

مقاومت اسلامی عراق، آمریکا را مسئول اصلی حملات ارتش اسرائیل به نوار غزه می‌داند و تاکید کرده است تا زمان تداوم حملات به مردم فلسطین به عملیات‌های خود علیه پایگاه‌های دشمن ادامه خواهد داد.

عصر جمعه  مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای تأکید کرد که مصوبه پارلمان و حمایت مردمی از اخراج نیروهای خارجی، طی سالهای گذشته به خاطر فریبکاری آمریکا، راه به جایی نبرده است.

در این بیانیه آمده است: آمریکا به دنبال اجرای نقشه های پلیدانه خود در عراق و منطقه است و اینکه واشنگتن به درخواست دولت عراق برای تعیین تکلیف نیروهای خود تن داده، به خاطر حملات مقاومت است.

مقاومت عراق با تأکید بر اینکه آمریکا جز زبان زور نمی‌فهمد، تصریح کرد: ما طی سالها مبارزه، به جز فریب و زورگویی، چیزی از دشمن آمریکایی ندیدیم و [این کشور] همیشه در تلاش بوده است که برای انجام هر چه بیشتر طرحهای شیطانی خود، زمان خریداری کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی