اسرائیل جنوب لبنان را موشک باران کرد+ فیلم

کدخبر: ۶۲۴۶۷۱
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای از حمله رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان و به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.
اسرائیل جنوب لبنان را موشک باران کرد+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازایسنا، شبکه المنار در این باره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی با انجام حملات توپخانه‌ای شرق شهرک «الناقوره» در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

طبق این گزارش، همزمان با این حملات آژیرهای خطر در چند شهرک صهیونیست نشین در منطقه «الجلیل علیا» به صدا درآمده‌است.

برخی منابع خبری از نفوذ چند پهپاد از خاک لبنان به الجلیل خبر داده‌اند.

منابع خبری همچنین از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در «شلومی» واقع در الجلیل غربی خبر دادند.

خبر مرتبط
افشای جزئیات تازه از دیدار محرمانه مقام اطلاعاتی آلمان با مقام ارشد حزب الله در لبنان

اقتصادنیوز: رسانه لبنانی درباره اهداف سفر مقام محرمانه آلمان به لبنان گفت این سفر در راستای تحرکات غرب برای جدا نگه داشتن جبهه لبنان از جبهه فلسطین انجام شد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کردند که یک موشک «برکان» از خاک لبنان به شهرک شلومی اصابت کرده‌است.

شبکه المیادین نیز از شلیک چند موشک از خاک لبنان به سمت یک موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شلومی خبر داد.

خبر مرتبط
فوری؛ حزب‌الله لبنان تاسیسات جاسوسی اسرائیل را هدف گرفت

اقتصادنیوز: حزب الله لبنان اعلام کرد: با موشک برکان سیستم‌های مدرن امنیتی - جاسوسی رژیم صهیونیستی را در پادگان زرعیت واقع در منطقه الجلیل در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار دادیم.

این شبکه همچنین گزارش داد که دست کم سه موشک برکان توسط حزب‌الله لبنان به سمت پایگاه نظامی «جل العلام» پرتاب شد.

منابع خبری همچنین تصاویری از لحظه اصابت موشک‌های مقاومت به شلومی منتشر کرده‌اند.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب‌الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا ۲۴ ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی بوده‌است.

رسانه‌های عبری گزارش داده‌اند از زمان آغاز نبرد طوفان‌ الاقصی و شلیک موشک از جنوب لبنان، چندین افسر و نظامی صهیونیست کشته و ده‌ها پایگاه نظامی آن‌ها توسط حزب‌الله هدف گرفته شده‌است و به همین دلیل کابینه تندرو «بنیامین نتانیاهو» مجبور به تخلیه هزاران شهرک‌نشین از شمال فلسطین اشغالی شد و تعدادی از شهرک‌نشینان هم خودشان از منطقه فرار کردند.

اخیرا رسانه‌های عبری فاش کردند که این شهرک‌نشینان صهیونیست حاضر به بازگشت به خانه‌هایشان نیستند و می‌گویند که کابینه نتانیاهو توجهی به سرنوشت آن‌ها نداشته و آن‌ها را رها کرده‌است.

«سید حسن نصرالله»، دبیرکل حزب‌الله لبنان نیز در سخنرانی اخیر خود گفت: «ما را با تیپ‌های خسته، شکست‌خورده و هراسان در شمال غزه تهدید می‌کنند؛ به شما می‌گوییم که خیلی خوش آمدید. کسی که باید از جنگ بترسد، اسرائیل و کابینه و شهرک‌نشینان آن هستند. ۹۹ روز است که ما آماده جنگ هستیم و از آن نمی‌ترسیم و بدون سقف و محدودیت و قید و شرط مبارزه می‌کنیم.»

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی