تعلیق کمک‌های مالی به آنروا از سوی آلمان

کدخبر: ۶۲۴۷۸۶
اقتصادنیوز: وزارت خارجه آلمان بامداد یکشنبه اعلام کرد که با هماهنگی کشورهای کمک‌کننده به آنروا، هرگونه کمک مالی جدید به این سازمان را تا تکمیل تحقیقات، به‌طور موقت تعلیق می‌کند.
تعلیق کمک‌های مالی به آنروا از سوی آلمان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، در ادامه اقدام غیرانسانی برخی کشورهای در قطع کمک‌های مالی به آژانس امدادرسانی سازمان ملل به آوارگان فلسطینی در نوار غزه، برلین نیز از پیوستن به این حامیان رژیم صهیونیستی خبر داد.

خبر مرتبط
افشای جزئیات تازه از دیدار محرمانه مقام اطلاعاتی آلمان با مقام ارشد حزب الله در لبنان

اقتصادنیوز: رسانه لبنانی درباره اهداف سفر مقام محرمانه آلمان به لبنان گفت این سفر در راستای تحرکات غرب برای جدا نگه داشتن جبهه لبنان از جبهه فلسطین انجام شد.

وزارت خارجه آلمان بامداد یکشنبه اعلام کرد که با هماهنگی کشورهای کمک‌کننده به آنروا، هرگونه کمک مالی جدید به این سازمان را تا تکمیل تحقیقات، به‌طور موقت تعلیق می‌کند.

طبق گزارش‌ها، تاکنون ۹ کشور از جمله آمریکا، انگلیس، ایتالیا، فنلاند، هلند، استرالیا و اسکاتلند به بهانه دروغ‌های واهی منتشرشده توسط صهونیست‌ها، کمک‌های مالی به آنروا را تعلیق کرده‌اند.

خبر مرتبط
دست کم 3 هزار آواره در مراکز آنروا در غزه قربانی شدند

اقتصادنیوز : دفتر هماهنگ‌کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد اعلام کرد که از تاریخ هفتم اکتبر تاکنون ۲۹۷ آواره فلسطینی در زیرساخت‌های آنروا در غزه طی حملات اسرائیل به شهادت رسیده و بیش از ۱۰۰۰ تن دیگر زخمی شدند.

پیش از این، وزارت امور خارجه آمریکا بر اساس دروغ‌های رژیم صهیونیستی، ادعا کرده بود که ۱۲ کارمند آنروا در حمله رزمندگان مقاومت حماس به رژیم صهیونیستی در هفتم اکتبر سال گذشته (عملیات طوفان الاقصی) نقش داشته‌اند.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز خبر داده بود که وزارت خارجه این رژیم برای تحت فشار قرار دادن آنروا، قصد دارد طرحی برای اخراج کارکنان این آژانس از غزه را به کابینه ارسال کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی