انصارالله یمن افشا کرد/ آمریکا و انگلیس برای عملیات زمینی آماده می شوند

کدخبر: ۶۲۵۲۵۷
عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن تاکید کرد آمریکا و انگلیس برای عملیات زمینی در یمن با مشارکت مزدوران آماده می‌شوند.
انصارالله یمن افشا کرد/ آمریکا و انگلیس برای عملیات زمینی آماده می شوند

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علی القحوم، عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن گفت: حوادث و تحولات اخیر شکست آمریکا و انگلیس را در حمایت از رژیم صهیونیستی و پایان دادن به عملیات بزرگ و استراتژیک یمن علیه کشتی‌های اسرائیلی و ممانعت از عبور کشتی‌های حامی اسرائیل در دریای سرخ ثابت کرده است.

خبر مرتبط
شیوه‌های نوین ارتش یمن برای شناسایی کشتی‌های اسرائیلی

اقتصادنیوز: شبکه خبری بلومبرگ گزارش داد ارتش یمن برای شناسایی کشتی‌های اسرائیلی در دریای سرخ از شیوه‌های اطلاعاتی نوینی بهره برده است.

به نقل از اسپوتنیک، وی افزود: بعد از این شکست، آمریکا و انگلیس درحال تلاش برای کشاندن مزدورانی از سرتاسر جهان برای عملیات نظامی زمینی در یمن با مشارکت نیروهای وابسته به دولت دست نشانده عربستان و امارات در یمن هستند. دولت مزدوران و شورای موقت آن برای ایجاد مشکلات داخلی و دامن زدن به آن جهت تحرک نظامی با حمایت هوایی و دریایی آمریکا و انگلیس تلاش می‌کنند. دستیابی به هرگونه پیشرفت میدانی بخشی از قدرت از دست رفته آمریکا و انگلیس را به آن‌ها بازمی‌گرداند و دستاوردی را برای آن‌ها رقم می‌زند که می‌توانند آن را در رسانه‌ها تبلیغ کنند. اما تحرکات آمریکا و انگلیس هرگز موفق نخواهد شد و تمام توطئه‌های استعمارگرانه آن‌ها شکست خواهد خورد.

القحوم گفت: یمنی‌ها همه حامی فلسطین هستند و یک موضع واحد در مقابله با چالش‌ها و خطرات و تجاوز خارجی علیه یمن دارند.

ارتش یمن در دوره اخیر چند بار کشتی‌های آمریکایی را در خلیج عدن و تنگه باب المندب هدف قرار داده است. عملیات ارتش یمن در راستای حمایت از مقاومت فلسطین در غزه و محاصره دریایی رژیم صهیونیستی در دریای سرخ به دلیل جنایت‌هایش علیه مردم فلسطین است.

 

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی