شکنجه آزار دهنده یک فلسطینی به دست سرباز اسرائیلی + تصاویر

کدخبر: ۶۲۶۶۸۵
اقتصادنیوز انتشار تصویر شکنجه آزار دهنده یک فلسطینی توسط سرباز اسرائیلی ، خشم کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است.
 شکنجه آزار دهنده یک فلسطینی به دست سرباز اسرائیلی + تصاویر

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، یک نظامی صهیونیست به نام «یوسی غامزو» تصویری از خود به همراه یک اسیر فلسطینی در شبکه اجتماعی «ایکس» (توییتر سابق) منتشر کرد که در آن، این اسیر فلسطین عریان شده و آثار شکنجه وحشیانه بر روی بدن وی مشخص است.

طبق گزارش شبکه روسیا الیوم، در این تصویر یک اسیر فلسطینی دیده می‌شود که دستانش از پشت بسته شدند و روی یک صندلی نشانده شده و از ناحیه پا دچار خونریزی است و مقابل او، سرباز صهیونیست تفنگ‌ به دست، ایستاده است و به او نگاه می‌کند.

خبر مرتبط
اعتراف یک تحلیلگر اسرائیلی درباره سید حسن نصرالله

اقتصادنیوز : دبیرکل حزب الله لبنان در نگاه اسرائیلی ها ، با شهامت و قدرتمندترین رهبر در جهان عرب و خاورمیانه است.

این نظامی صهیونیست با انتشار این تصویر زیر آن نوشت: «به پایش تیراندازی کردم، لباس‌هایش را از تنش درآوردم و دستانش را بستم.»

تصویر سرباز صهیونیست، حین شکنجه یک فلسطینی بازداشتی

62909972

این تصویر واکنش گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته و کاربران با دست به دست کردن این تصویر هرکدام با بیان جملاتی خشم و انزجار خود را از این اقدام وحشیانه صهیونیست‌ها و افتخار نظامی صهیونیست‌ها به آن ابراز کردند.

62909975

یک کاربر به نام «حفیظ دراجی» در واکنش به این تصویر نوشت: «نگاه مغرورانه جوان فلسطینی می‌گوید که مومن به پشتوانه پرودگار، دین و حقش شکست نخواهد خورد و چشمان اون نیز می‌گویند تو نمی‌توانی من را به زانو دربیاوری؛ چراکه من صاحب حق هستم و تو باطل.»

کاربر دیگری نوشت: «ما در تصویر، سربازی عاری از هرگونه خصوصیت انسانی و انسانیت را می‌بینیم که با اسلحه سنگین، در مقابل مردی آزاده و خندان از ترس به خود می‌لرزد. جلاد را می‌بینیم که از ترس مقتول می‌لرزد.»

پیش از این نیز بارها کاربران شبکه‌های اجتماعی تصاویر و ویدیوهایی از رفتار وحشیانه صهیونیست‌ها با اسرای بازداشت‌شده در غزه را منتشر کرده بودند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

طی این مدت حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه صورت گرفته و بیش از ۲۷ هزار شهید و ۶۶ هزار مجروح بر جای گذاشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی