هشدار مدودف به احتمال جنگ بین ناتو و مسکو/ آخرالزمان خواهد شد!

کدخبر: ۶۲۷۰۴۹
اقتصادنیوز: معاون شورای امنیت روسیه هشدار داد، هرگونه درگیری مستقیم بین قوای ناتو و مسکو به «آخرالزمان» منجر خواهد شد.
هشدار مدودف به احتمال جنگ بین ناتو و مسکو/ آخرالزمان خواهد شد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دیمیتری مدودف، معاون شورای امنیت روسیه در پستی که امروز (چهارشنبه) در یک رسانه اجتماعی منتشر کرد، نوشت چنانچه جنگ بین مسکو و ناتو اتفاق بیفتد یک «آخرالزمان» رقم خواهد خورد و در این جنگ روسیه «سناریوی عمیات نظامی ویژه» در اوکراین را دنبال نخواهد کرد و «ما شاهد نبرد در خندق‌ها نخواهیم بود.»

خبر مرتبط
واکنش مسکو به حملات آمریکا در خاورمیانه

اقتصادنیوز : نماینده دائم روسیه در سازمان ملل گفت که واشنگتن با حملات غیرقانونی در عراق، سوریه و یمن شعله‌های درگیری در خاورمیانه را افزایش می‌دهد.

مدودف که سابقا رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر روسیه هم بوده، همچنین در این پست که در پیام‌رسان تلگرام منتشر کرد، نوشت که اخیرا «وراجی‌های خطرناکی» پیرامون احتمال بروز جنگ روسیه و ناتو در بین رهبران سیاسی این ائتلاف نظامی بروز یافته است.

خبر مرتبط
روسیه غرب را محکوم کرد/ آمریکا در تلاش برای سیاه‌نمایی علیه مسکو

اقتصادنیوز: کاخ کرملین در واکنش به گزارش رسانه آمریکایی مبنی بر نگرانی اروپا نسبت به خطر جنگ با روسیه، اعلام کرد که غرب در تلاش برای سیاه‌نمایی علیه مسکو است.

مدودف خاطر نشان کرد که در صورت بروز این جنگ لازم است به این ائتلاف نظامی به دلیل توانمندی‌های نظامی‌اش پاسخ «نامتقارن» داده شود.

این سیاستمدار ارشد روس خاطر نشان کرد که در زمان جنگ روسیه با ناتو «موشک‌های بالستیک و کروز مجهز به کلاهک‌های ویژه برای محافظت از تمامیت ارضی کشورمان استفاده خواهند شد. این بر مبنای محتوای اسناد مربوط به دکترین نظامی ما و برای همه به خوبی شناخته شده است. این باعث آخرالزمان و پایان هر چیزی خواهد شد.»

خبر مرتبط
اولین سفر قریب الوقوع پوتین به یک کشور عضو ناتو/ ماجرا چیست ؟

اقتصادنیوز : پس از عملیات نظامی روسیه در اوکراین پوتین برای اولین بار به یکی از کشورهای عضو ناتو سفر می‌کند.

مدودف که سابق بر این رئیس جمهور روسیه بوده، به سیاستمداران غربی توصیه کرد «به رای‌دهندگان حقیقت تلخ را بگویید و آنها را با تکرار  شعار غلط آمادگی برای جنگ با روسیه همچون احمق‌های کودن در نظر نگیرید.»

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲ تیر

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی