حزب الله پادگان «هونین» اسرائیل را درهم کوبید

کدخبر: ۶۲۸۱۱۳
اقتصادنیوز : حزب الله لبنان برای اعلام حمایت از مردم مظلوه غزه، پادگان هونین اسرائیل را در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله موشکی قرار داد.
 حزب الله پادگان «هونین»  اسرائیل را درهم کوبید

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ، مقاومت اسلامی حزب الله لبنان از حمله موشکی به یکی از پادگان‌های رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

در بیانیه حزب الله آمده است: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و مقاومت دلاور و شریف آن، مجاهدان مقاومت اسلامی ساعت ۷:۴۵ صبح امروز سه شنبه (به وقت محلی) مرکز تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی را در پادگان "هونین" با سلاح موشکی هدف قرار دادند و موشک‌ها با دقت به اهداف خود اصابت کرد.

خبر مرتبط
موضع گیری جدید اسرائیل درباره نشست پاریس /حمدان: پاسخ تل آویو به توافق منجر نمی‌شود

اقتصادنیوز : رسانه‌های اسرائیل از تدوین پیش‌نویس جدیدی از موضع گیری رسمی تل‌آویو نسبت به پاسخ حماس خبر داده و نسبت به آن ابراز امیدواری کردند. در مقابل یکی از رهبران حماس تاکید کرد پاسخ مقاومت مثبت بوده اما پاسخ تل‌آویو به توافق منجر نمی‌شود.

این حمله در حالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که حزب الله لبنان صبح امروز سه شنبه شهرک صهیونیست نشین "مرگلیوت" در منطقه الجلیل اعلی در شمال فلسطین اشغالی را با دو موشک ضد زره هدف قرار داد و خسارت‌هایی به آن وارد کرد.

ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی هم اصابت دو راکت شلیک شده از جنوب لبنان را به شهرک اشغالی مرگلیوت در منطقه الجلیل اعلی تأیید کرد و مدعی شد این راکت‌ها به یک منطقه غیرمسکونی اصابت کرده است.

روزنامه «اسرائیل هیوم» هم شلیک موشک از جنوب لبنان به شهرک مرگلیوت را تأیید و ادعا کرد این حمله تلفاتی نداشته است.

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی