تغییر تاکتیک انتخاباتی محمدرضا باهنر/ انتقال حوزه انتخابیه از تهران به کرمان

کدخبر: ۶۲۸۳۲۰
اقتصادنیوز: محمدرضا باهنر حوزه انتخابیه خود را از شهر تهران به کرمان منتقل کرد و درباره این تصمیم بیانیه ای را منتشر کرده است.
تغییر تاکتیک انتخاباتی محمدرضا باهنر/ انتقال حوزه انتخابیه از تهران به کرمان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محمد رضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با صدور بیانیه ای اعلام کرد: عزم آن نمودم که با تغییر حوزه انتخابیه خود از تهران به کرمان، درصورت اعتماد دوباره مردم، آخرین حضورم در خانه ملت به نمایندگی از مردم خوب، صبور، دانا، انقلابی و ولایتمدار زادگاهم کرمان باشد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

۴۵سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد و دنیا هر روز شاهد عزت و عظمت ملت بزرگ ایران است. آنها که آرزوی نابودی جمهوری اسلامی ایران را داشتند، امسال نیز نظاره کننده حضور حماسی ملت ایران در بزرگداشت جشن ۴۵سالگی انقلاب بودند.

خبر مرتبط
جلسه علنی مجلس تمام شد/ جلسه بعدی پس از انتخابات

اقتصادنیوز: دقایقی پیش و با اعلام محمدباقر قالیباف، جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی به پایان رسید.

به‌عنوان قطره‌ای از دریای بیکران ملت، با خود اندیشیدم که کنارنشستن و آرامش طلبیدن، ادای دین به این ملت بزرگ و خونهای پاک شهدای به خون خفته نیست. وقتی رهبر فرزانه انقلاب همگان را به زمینه سازی مشارکت مردم عزیز در انتخابات اسفندماه فراخواندند، با خود گفتم که حضورم اگر ذره ای در این مسیر موثر باشد، برجای نشستن صواب نیست. باید برخاست و در میدان بود.

۲بار اعتماد با مهر مردم شریف استان کرمان و ۵ بار اعتماد ارزشمند مردم گرانقدر تهران، توشه ای از تجربه برای خدمت در واپسین سال‌های عمر برایم فراهم آورده بود. علی‌رغم نام نویسی از حوزه انتخابیه تهران و به رغم اصرارهای فراوان بسیاری از دوستان، با توجه به اینکه اولین حضورم در مجلس شورای اسلامی از استان شهیدپرور کرمان بوده است عزم آن نمودم که با تغییر حوزه انتخابیه خود از تهران به کرمان، درصورت اعتماد دوباره مردم، آخرین حضورم در خانه ملت به نمایندگی از مردم خوب، صبور، دانا، انقلابی و ولایتمدار زادگاهم کرمان باشد.

شاید در این حضور بتوانم با تلاش برای آبادانی این خطه پراستعداد و متاسفانه محروم، ذره ای از دین خود را به شهدای گرانقدر این استان بالاخص سیدالشهدای کرمان، برادر شهیدم حاج قاسم سلیمانی ایفا نمایم و با یاری سایر نمایندگان استان و مسئولین اجرایی بتوانیم غبار محرومیت را از چهره این استان بزرگ بزداییم. لذا با استعانت از خدای متعال و ائمه اطهار علیهم السلام، ضمن ترغیب و تشویق مردم گرانقدر تهران به حضور پرشور در انتخابات، با عنایت به درخواستهای دلسوزانه جمع کثیری از دوستان و اهالی شریف استان، تصمیم گرفتم حوزه انتخابیه خود را به کرمان سربلند تغییر دهم.

امیدوارم که دعای مادران شهدا، یاریگر من در این مسیر در ظل امامت زعیم عالیقدر، حضرت امام خامنه ای مدظله العالی باشد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید