اعتراف سنگین لیبرمن/ شکست نتانیاهو در مرز لبنان

کدخبر: ۶۲۸۳۸۶
اقتصادنیوز: آویگدور لیبرمن از سران احزاب صهیونیستی مخالف نتانیاهو به عملیات موشکی امروز حزب الله لبنان علیه شهر صفد واکنش نشان داد.
اعتراف سنگین لیبرمن/ شکست نتانیاهو در مرز لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  مهر، آویگدور لیبرمن از سران یکی از احزاب صهیونیستی مخالف نتانیاهو به عملیات موشکی حزب الله علیه پایگاه‌های نظامی ارتش اسرائیل در شهر صفد واکنش نشان داد.

وی در این باره گفت: خط قرمزی که از سوی نتانیاهو تعیین شده بود به پرچم سفید (نشانه تسلیم برابر حزب الله) تبدیل شده است.

خبر مرتبط
حزب الله: ۸ عملیات علیه اسراییل در یک روز انجام شد

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد که روز سه‌شنبه، ۸ عملیات علیه رژیم صهیونیستی انجام داده است.

وی افزود: کابینه جنگی نبرد در جبهه شمالی را واگذار کرده و تسلیم حزب الله لبنان شده است.

پیش از این، شهردار صفد گفته بود که در این حمله آسیب‌های بسیاری زیادی به پایگاه‌های ارتش اسرائیل در شهر صفد وارد شده است.

ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نیز در اظهاراتی از نتانیاهو خواست یک نشست فوق العاده در ارتباط با حمله موشکی حزب الله برگزار شود. وی عنوان کرد که حملات حزب الله دیگر به صورت شکننده انجام نمی‌شود و شکل یک جنگ تمام عیار به خود گرفته است.

خبر مرتبط
حزب الله پادگان «هونین» اسرائیل را درهم کوبید

اقتصادنیوز : حزب الله لبنان برای اعلام حمایت از مردم مظلوه غزه، پادگان هونین اسرائیل را در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله موشکی قرار داد.

بن گویر از نتانیاهو خواست از معادله کنونی برقراری شده در جبهه شمالی (هم مرز با لبنان) دست بردارد و اقدامی تازه اتخاذ کند.

کانال ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که حمله موشکی علیه شهر صفد خطرناک‌ترین رخداد در جریان درگیری‌ها میان حزب الله و ارتش رژیم صهیونیستی از ابتدای هشتم اکتبر تاکنون بود.

خبر مرتبط
جزئیات نامه جانبازان حزب الله به سیدحسن نصرالله + فیلم

جانبازان مقاومت در نامه ای به دبیرکل حزب الله لبنان، از آمادگی خود برای ایثار و جانفشانی خبر دادند.

در همین حال رسانه‌های عبری گزارش دادند که در این حمله موشکی، حزب الله از موشک‌های بسیار پیشرفته‌تر و هدایت شونده استفاده کرده امری که با گذشته کاملاً متفاوت است.

بنابراین گزارش، در این حمله موشکی برای نخستین بار پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شهر صفد هدف قرار گرفته که از لحاظ مسافت نیز بیانگر افزایش دامنه حملات موشکی حزب الله علیه رژیم صهیونیستی است.

ساعتی پیش رسانه‌های عبری از حمله موشکی حزب الله به اراضی اشغالی خبر دادند که برای نخستین بار پایگاه‌های نظامی در شهر صفد را هدف قرار داده است. این حمله یکی از شدیدترین حملات به اراضی اشغالی از جنوب لبنان طی هفته‌های اخیر بوده است. به گفته منابع عبری زبان، بیشتر این موشک‌ها به پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شهر صفد اصابت کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید