امام جمعه مشهد: مردم با وجود مشکلات پشتیبان انقلاب هستند

کدخبر: ۶۲۸۷۸۲
اقتصادنیوز: خطیب جمعه مشهد گفت: مردم با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمن نشان دادند که با وجود برخی مشکلات معیشتی و قصور و تقصیرهای بعضی از مسوولان همچنان پشتیبان آرمان ها، اصول و ارزش های انقلاب هستند.
امام جمعه مشهد: مردم با وجود مشکلات پشتیبان انقلاب هستند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محمدباقر فرزانه در خطبه‌های نماز جمعه مشهد، افزود: مردم همچنین با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن پشتیبانی و حمایت خود را از رهبر معظم انقلاب نشان دادند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی امسال از همه سال ها باشکوه تر بود، بیان کرد: این موضوع نشانگر رشد سیاسی، بصیرت و آگاهی این ملت است و به دشمنان فهماند که اتحاد ملت از هم گسستنی نیست.

خبر مرتبط
توصیه مهم یک امام جمعه به کاندیداها / رفتار نمایندگان بر انتخابات چهار سال آینده موثر خواهد بود

اقتصادنیوز: امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه از کاندیداها تقاضا داریم به مردم وعده غیر قابل اجرا ندهند گفت: به طور حتم رفتار نمایندگان بر انتخابات چهار سال آینده موثر خواهد بود.

امام جمعه موقت مشهد تاکید کرد: ملت ما نشان داده که در دفاع از اسلام حاضر است مانند سیدالشهدا(ع) همه چیز خود را تقدیم کند.

وی ادامه داد: دشمن به دنبال ناامیدسازی مردم است، در حالی که مردم پشتوانه این نظام هستند.

فرزانه گفت: امروز شعله های آتش خشم انقلاب یکی پس از دیگری در کشورهای دنیا و از جمله کشورهای لبنان، سوریه، فلسطین و یمن علیه استکبار در حال روشن شدن است و به جان دشمن افتاده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم‌ قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۸ فروردین

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید