بمباران یکی دیگر از مواضع ارتش اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان

کدخبر: ۶۲۹۰۴۸
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد که یک موضع دیگر ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.
بمباران یکی دیگر از مواضع ارتش اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که یکی دیگر از مواضع ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.

النشره گزارش داد، اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۴ عصر امروز شنبه هفدهم فوریه ۲۰۲۴ تجهیزات جاسوسی موجود در موضع برکه ریشا را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم آن را مورد اصابت قرار دادند.

خبر مرتبط
آخرین موضع گیری مهم حماس درباره توافق آتش‌بس/ اسماعیل هنیه: با تمام ابزارها برای توقف حمام خون دشمن تلاش می‌کنیم

اقتصادنیوز: رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد: ما با تمام ابزارهای ممکن برای توقف حمام خونی که دشمن علیه ملت بی‌گناه ما به راه انداخته است، تلاش می‌کنیم.

از سوی دیگر خبرگزاری لبنان اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «یارون» در شهرستان «بنت جبیل» واقع در جنوب لبنان را هدف قرار داده است.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان نیز گزارش داد که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «بیت لیف» و «مارون الراس» در جنوب لبنان را هدف قرار داده‌اند.

این در حالی است که کمی پیش‌تر نیز حزب الله لبنان از هدف قرار دادن مرکز رویسات العلم در مزارع اشغالی شبعا با سلاح موشکی خبر داد. همچنین حزب الله در بیانیه دیگری اعلام کرد که مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در السماقه هدف قرار داده است. همچنین مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه‌ای از هدف قراردادن مرکز نظامی الضهیره خبر داد. پیش از آن نیز حزب الله پادگان برانیت را هدف قرار داده بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید