درخواست الجزایر از شورای امنیت برای بررسی آتش‌بس فوری در غزه

کدخبر: ۶۲۹۱۲۹
الجزایر از شورای امنیت سازمان ملل درخواست کرد روز سه‌شنبه و برای رأی‌گیری در خصوص پیش‌نویس قطعنامه درباره آتش‌بس فوری در غزه تشکیل جلسه دهد.
درخواست الجزایر از شورای امنیت برای بررسی آتش‌بس فوری در غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، پیش‌نویس قطعنامه پیشنهادی الجزایر برای آتش‌بس فوری در غزه، در جلسه روز سه‌شنبه شورای امنیت سازمان ملل متحد بررسی می‌شود. شبکه الجزیره بامداد یکشنبه خبر داد الجزایر از اعضای شورای امنیت سازمان ملل درخواست کرد روز سه‌شنبه و برای رأی‌گیری در خصوص پیش‌نویس قطعنامه درباره آتش‌بس فوری در غزه تشکیل جلسه دهد. الجزایر یکی از اعضای غیردائم شورای امنیت است.

شبکه اسکای نیوز نیز خبر داد شورای امنیت سازمان ملل تصمیم گرفته پیش‌نویس قطعنامه الجزایر درباره جنگ در غزه را روز سه‌شنبه به رأی بگذارد.آمریکا تاکنون بار قطعنامه آتش‌بس فوری برای پایان‌دادن به درگیری‌ها در غزه را وتو کرده است.

پس از انتشار این خبر، الجزیره خبر داد نماینده آمریکا در سازمان ملل گفته «اگر پیش‌نویس قطعنامه به شکل فعلی به رأی گذاشته شود، تصویب نخواهد شد». پییشنهاد الجزایر برای بررسی آتش‌بس در غزه در حالی است که حملات رژیم صهیونیستی جان ۲۹ هزار فلسطینی را گرفته است.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • اعلام آمار تامین ارز کالاهای اساسی، صنایع و واردات در برابر صادرات از ابتدای سال تاکنون

      اقتصادنیوز: بر اساس بررسی‌ها از ابتدای فروردین سال جاری تا ۲۸ ام مجموعا حدود ۲.۵ میلیارد دلار ارز به گروه‌های مختلف…

    کارگزاری مفید