بمب‌افکن‌های اسرائیل شمال غزه را بمباران کردند/ چند نفر شهید شدند؟+ فیلم

کدخبر: ۶۲۹۱۵۰
اقتصادنیوز: مناطق مختلف نوار غزه هدف حملات توپخانه‌ای، هوایی و دریایی نظامیان صهیونیست قرار گرفت و در نتیجه این تجاوزها دستکم ۷ فلسطینی شهید و زخمی شدند.
بمب‌افکن‌های اسرائیل شمال غزه را بمباران کردند/ چند نفر شهید شدند؟+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در ادامه جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، جنگنده - بمب افکن های رژیم صهیونیستی منطقه «تل الزعتر» در شمال نوار غزه را بمباران کردند.

مناطق «البطن السمین» و «قیزان النجار» در جنوب «خان‌یونس» در جنوب نوار غزه نیز هدف حملات توپخانه‌ای رژیم اشغالگر قرار گرفت.

حملات ارتش رژیم صهیونیستی به منطقه «الزوایده» در استان «الوسطی» در مرکز نوار غزه نیز، به شهادت دستکم ۳ فلسطینی منجر شد.

منابع خبری از انتقال ۴ شهید و شماری زخمی به بیمارستان «شهداء الأقصی» در اثر حملات صهیونیست ها به مرکز نوار غزه خبر دادند.

خبر مرتبط
کشته شدن جانشین فرمانده گردان‌ ارتش اسراییل در نوار غزه

اقتصادنیوز: جانشین فرمانده یکی از گردان‌های ارتش اسراییل در غزه در جریان عملیات جنگی کشته شد.

قایق های جنگی رژیم صهیونیستی سواحل «رفح» در جنوب نوار غزه را هم زیر آتش گرفتند.

جنگنده‌- بمب افکن های رژیم صهیونیستی شب گذشته نیز اردوگاه «یبنا» در شهر رفح را بمباران کردند.با گذشت ۱۳۵ روز از آغاز جنایات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، شمار شهدای این منطقه از آغاز جنایات رژیم اشغالگر در ۷ اکتبر(۱۵ مهر) تاکنون، به ۲۸ هزار و ۸۵۸ نفر و تعداد زخمی ها نیز به ۶۸ هزار و۶۷۷ نفر رسیده است و در حالی که تلاش های میانجی ها برای حل این بحران ادامه دارد، نظامیان اشغالگر همچنان جنایت می کنند و حملات خود را بیشتر بر رفح متمرکز کرده اند.

خبر مرتبط
افشاگری نشریه آمریکایی درباره یک طرح بحث‌برانگیز در نوار غزه

اقتصادنیوز: نشریه آمریکایی با اشاره به طرح بحث برانگیز «منطقه حائل» یک کیلومتری در عمق غزه فاش کرد که هم‌اکنون ارتش اسراییل در محیطی بالغ بر ۶۰ کیلومتر در امتداد مرزی در حال عملیاتی کردن این طرح است.

شهر رفح بیش از یک میلیون و چهارصد هزار آواره فلسطینی را در خود جای داده و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر کودک کش رژیم صهیونیستی به تازگی اعلام کرده که حملات گسترده ای را طی روزهای آتی به این شهر انجام خواهد داد؛ حملاتی که با همدستی «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا صورت می گیرد.

 

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید