اسرائیل کامیون کمک‌رسان به غزه را منهدم کرد

کدخبر: ۶۳۰۰۸۳
اقتصادنیوز: سی ان ان با اذعان به عدم پایبندی رژیم اسرائیل به توافق‌های بین المللی گزارش داد که یک کامیون کمک‌رسانی سازمان ملل در غزه با وجود حرکت در یک «مسیر توافق شده» در پنجم ماه جاری میلادی هدف بمباران اسرائیل قرار گرفت.
اسرائیل کامیون کمک‌رسان به غزه را منهدم کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر،  سی ان ان رسانه معتبر آمریکایی با اذعان به عدم پایبندی رژیم اسرائیل به توافق‌های بین المللی گزارش داد که یک کامیون کمک‌رسانی سازمان ملل در غزه با وجود حرکت در یک «مسیر توافق شده» در پنجم ماه جاری میلادی هدف بمباران اسرائیل قرار گرفت.

شبکه خبری سی ان ان با انتشار سندی از جنایت اشغالگران نزد سازمان ملل فاش ساخت که ارتش اسرائیل ۵ فوریه_ماه جاری میلادی_در شرایطی که هزاران آواره فلسطینی منتظر ورود کاروانی متشکل از ده کاروان امدادرسانی وابسته به سازمان ملل به غزه بودند، به یکی از کامیون‌های حامل کمک‌های بشردوستانه که درون یک مسیر توافق شده میان این رژیم و آژانس امدادرسانی آن روا وابسته به سازمان ملل حرکت می‌کرد، حمله کرده است.

خبرنگار شبکه خبری سی ان ان با اذعان به سند توافق رسمی میان سازمان ملل و ارتش اسرائیل در ارسال کاروان حامل کمک‌های بشردوستانه به غزه تأیید کرد که این کامیون با وجود حرکت در مسیر توافق شده میان طرفین برای ارسال کمک‌های انسانی به غزه مورد هدف ارتش این رژیم قرار گرفته است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲ اردیبهشت

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی