حملات اسرائیل به منازل مشکونی غزه 60 شهید به جا گذاشت

کدخبر: ۶۳۰۲۶۰
اقتصادنیوز: منابع فلسطینی گزارش دادند: در حملات شدید این رژیم به منازل غیرنظامیان در مرکز و جنوب غزه از شامگاه پنجشنبه تاکنون بیش از ۶۰ نفر به شهادت رسیدند.
حملات اسرائیل به منازل مشکونی غزه 60 شهید به جا گذاشت

به گزارش اقتصادنیوزبه نقل از ایسنا، گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد تجمع نیروهای رژیم صهیونیستی در جنوب محله الزیتون در شرق غزه را با خمپاره هدف قرار داده است.

القسام همچنین یک تانک اسرائیلی را با راکت در این محله هدف قرار داد.

به نقل از رأی الیوم، سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز اعلام کرد نیروهایش تجمع سربازان رژیم صهیونیستی در محله الزیتون را با خمپاره هدف قرار دادند.

از سوی دیگر وزارت بهداشت غزه شامگاه پنجشنبه اعلام کرد ارتش رژیم صهیونیستی از مجتمع پزشکی ناصر عقب نشینی کرد و در اطراف آن مستقر شد.

خبر مرتبط
واکنش نماینده کلیمیان در مجلس به حملات اخیر اسرائیل به غزه!

اقتصادنیوز: نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید مردم جهان و سازمان‌های حقوق بشر مردم غزه را فراموش کنند اظهار کرد: باید مردم جهان از بروز فاجعه انسانی در غزه جلوگیری کنند لذا لازم است مجامع بین‌المللی فعال‌تر شوند.

این وزارتخانه اعلام کرد نیروهای رژیم صهیونیستی مانع ورود و خروج به این بیمارستان می‌شود. کادر پزشکی و بیماران در این بیمارستان بدون آب، غذا و برق هستند و اکسیژن و تجهیزات پزشکی برای بیماران وجود ندارد. کادر پزشکی توانستند ۱۳ جسد را در داخل این مجتمع دفن کنند. این بیماران در نتیجه نبود برق و اکسیژن جان خود را از دست دادند.

این وزارتخانه گزارش داد: نیروهای اسرائیلی همچنان بیمارستان الأمل در خان یونس را محاصره کرده‌اند و آن را هدف قرار می‌دهند.

در این راستا رژیم صهیونیستی از شامگاه پنجشنبه حملات شدیدی را به منازل مسکونی در مرکز و جنوب نوار غزه انجام داده است.

خبر مرتبط
تصمیم جدید شورای جنگ اسرائیل درباره غزه

اقتصادنیوز: این پایگاه صهیونیستی خبر داد که قرار است این هیأت به پاریس اعزام شود تا مذاکره درخصوص تبادل اسیر با حماس از سر گرفته شود.

به گفته منابع در حملات به چهار منزل مسکونی بیش از ۶۰ نفر شهید و بیش از ۱۰۰ تن زخمی شده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین حملات خود را به شهر رفح و خان یونس ادامه داد.

در یک حمله رژیم صهیونیستی به منزلی در شرق رفح در جنوب غزه ۶ تن به شهادت رسیدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی