بزرگ‌ترین نیاز مجلس ایران از نگاه باهنر!

کدخبر: ۶۳۰۲۷۱
اقتصادنیوز: باهنر گفت: مجلس سردار حکمرانی می‌خواهد و مشکلات اقتصادی نیاز به اطبای حاذق دارد.
بزرگ‌ترین نیاز مجلس ایران از نگاه باهنر!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمان و راور، صبح جمعه در نشست خبری اظهار داشت: مقام معظم رهبری مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت انتخابات را مطالبه کردند و این دفعه در انتخابات میزان مشارکت مهمتر از نوع انتخاب است و باید تلاش کنیم افراد اصلح انتخاب شوند.

وی با بیان اینکه در مرکز استان کرمان اختلاف و ناهماهنگی بین دو نماینده موجب عدم پیشرفت و گلایه‌های مردم از رقابت مخرب نمایندگان شده است افزود: نمایندگان کرمان افراد قدرتمندی هستند که رئیس کمیسیون هم بوده‌اند و کار می‌کنند، اما بهتر بود این قدرت موجب هم‌افزایی و همدلی برای پیشرفت کرمان می‌شد.

محمدرضا باهنر، تصریح کرد: من به شکل انحصاری با هیچ‌کدام از کاندیداها ائتلاف نمی‌کنم، اما افرادی که به من رأی می‌دهند می‌توانند نفر دوم را هرکدام از نامزدها انتخاب کنند.

خبر مرتبط
واکنش نماینده کلیمیان در مجلس به حملات اخیر اسرائیل به غزه!

اقتصادنیوز: نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید مردم جهان و سازمان‌های حقوق بشر مردم غزه را فراموش کنند اظهار کرد: باید مردم جهان از بروز فاجعه انسانی در غزه جلوگیری کنند لذا لازم است مجامع بین‌المللی فعال‌تر شوند.

محمدرضا باهنر، با بیان اینکه تورم‌های پی‌درپی عاصی کننده بوده و باید حکیمانه حل شود گفت: مجلس سردار حکمرانی می‌خواهد و مشکلات اقتصادی نیاز به اطبای حاذق دارد.

این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه کرمان و راور با اشاره به ظرفیت‌های عظیم کرمان در بخش‌های مختلف گفت: ما همانند بخش معدن و فولاد باید در حوزه‌های مختلف همانند هوش مصنوعی و آی تی که اهمیت زیادی دارند سرمایه گذاری و اشتغالزایی کنیم.

خبر مرتبط
۶ اقدام عجیب دولت ابراهیم رئیسی در آستانه انتخابات مجلس به روایت رشیدی کوچی

اقتصادنیوز: نماینده مرودشت در مجلس از اقدامات دولت سیزدهم در آستانه انتخابات اسفندماه انتقاد کرد.

باهنر، درباره اظهارنظرهای صورت گرفته برای تقسیم استان کرمان به دو استان افزود: باید برای تقسیم استان کرمان حتماً بررسی‌های کارشناسی صورت گیرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید