اعلام تعداد قربانیان حملات اسرائیل به غزه در 24 ساعت اخیر

کدخبر: ۶۳۰۲۷۳
اقتصادنیوز: وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: در حمله‌های ۲۴ ساعت گذشته رژیم صهیونیستی به غزه ۱۰۴ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۶۰ نفر دیگر زخمی شده‌اند.
اعلام تعداد قربانیان حملات اسرائیل به غزه در 24 ساعت اخیر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، وزارت بهداشت غزه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ جنایت در نوار غزه انجام داده که قربانیان این حمله‌ها به ۱۰۶ شهید و ۱۶۰ زخمی رسیده است.

بر اساس این گزارش، تعداد شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه از ابتدای هفتم اکتبر تاکنون به عدد ۲۹۵۱۴ نفر رسیده و تعداد زخمی‌ها نیز بالغ بر ۶۹۶۱۶ نفر است.

دفتر رسانه‌ای دولت غزه دیشب با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمله رژیم صهیونیستی به چهار منزل در مرکز نوار غزه دست کم ۴۰ فلسطینی به شهادت رسیده و بیش از ۱۰۰ نفر دیگر زخمی شدند.

خبر مرتبط
حملات اسرائیل به منازل مشکونی غزه 60 شهید به جا گذاشت

اقتصادنیوز: منابع فلسطینی گزارش دادند: در حملات شدید این رژیم به منازل غیرنظامیان در مرکز و جنوب غزه از شامگاه پنجشنبه تاکنون بیش از ۶۰ نفر به شهادت رسیدند.

این بیانیه می‌افزاید که اشغالگران جنایت وحشتناکی را در استان مرکزی غزه انجام دادند و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به ۴ منزل مسکونی حمله کردند که تلفات گسترده‌ای را در میان غیرنظامیان به جای گذاشته است. ۹۰ درصد از شهدای این حادثه زنان و کودکان هستند.

دولت غزه رژیم صهیونیستی، آمریکا و جامعه جهانی را مسئول کامل این جنایت‌ها توصیف و از جهانیان خواست تا برای توقف نسل کشی ارتش اشغالگر صهیونیستی ضد زنان و کودکان فلسطینی به صورت فوری وتاثیرگذار وارد عمل شوند.

خبر مرتبط
اسرائیل به رفح و خان یونس در جنوب غزه حمله کردند

اقتصادنیوز: در صد و چهلمین روز از جنگ غزه، بیش از ۴۰ نفر به شهادت رسیده و بیش از ۱۰۰ نفر دیگر زخمی شدند.

در همین راستا جنگنده‌های رژیم صهیونیستی دیشب مواضعی در اردوگاه جنین در کرانه باختری را هدف حملات موشکی خود قرار دادند. بر اساس اعلام منابع محلی، هواپیماهای بدون سرنشین صهیونیستی یک خودرو را در اردوگاه جنین منهدم کردند. بر اثر این حمله یک فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۵ نفر دیگر زخمی شدند.

همچنین از دیر بلح نیز گزارش می‌رسد اشغالگران رژیم صهیونیستی برخی منازل مسکونی در این شهر را هدف حمله موشکی خود قرار دادند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی