مکالمه تلفنی امیرعبداللهیان با همتای پاکستانی

کدخبر: ۶۳۰۲۹۵
اقتصادنیوز: بعد از ظهر امروز دکتر امیرعبداللهیان و جلیل عباس جیلانی وزیر خارجه پاکستان مکالمه تلفنی داشتند.
مکالمه تلفنی امیرعبداللهیان با همتای پاکستانی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وزارت امور خارجه، بعد از ظهر امروز دکتر امیرعبداللهیان و جلیل عباس جیلانی وزیر خارجه پاکستان مکالمه تلفنی داشتند.

امیرعبداللهیان با توجه به برگزاری انتخابات سراسری پاکستان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری موفق این انتخابات اظهار امیدواری کرد تا هر چه زودتر با تشکیل پارلمان، نخست وزیر و کابینه جدید پاکستان معرفی و کار رسمی خود را شروع کنند.

 وزیر خارجه کشورمان با طرح موضوعات توافق شده در سفر اخیرشان به اسلام آباد، بر اهمیت ارتباط بین دستگاه‌های مسئول در هر دو کشور برای پیگیری و اجرای توافقات بعمل آمده تاکید نمود.

خبر مرتبط
اتمام حجت فرمانده کل سپاه با دشمنان / پیشمرگ مردم هستیم

اقتصادنیوز: سردار سلامی، فرمانده کل سپاه گفت: جمعه ۱۱ اسفند، یک اتمام حجت دیگر با دشمن داریم و ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رأی مشت محکم دیگری به دهان دشمن خواهد زد.

آقای جیلانی وزیر خارجه پاکستان نیز با آرزوی برگزاری موفق انتخابات هفته آینده مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در ایران، ضمن تشریح مراحل و چگونگی تشکیل دولت و معرفی نخست وزیر در پاکستان، جایگاه جمهوری اسلامی ایران در سیاست خارجی پاکستان را جایگاهی بالا و فراتر از تحولات داخلی این کشور دانست و افزود: همه در پاکستان منتظر سفر جناب آقای رئیسی رئیس‌جمهور اسلامی ایران به این کشور هستند.

طرفین همچنین آخرین تحولات غزه را مورد بررسی قرار دادند. وزیر خارجه پاکستان از  پیشنهاد ایران در برگزاری نشست فوق العاده وزرای خارجه کشورهای اسلامی‌با هدف خاتمه نسل کشی در غزه و کرانه استقبال کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید