دستگیری یک عنصر گروهک ضد انقلاب توسط اطلاعات سپاه

کدخبر: ۶۳۰۳۰۴
اقتصادنیوز: یک عنصر گروهک ضد انقلاب با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام در شهرستان سرپل ذهاب دستگیر شد.
دستگیری یک عنصر گروهک ضد انقلاب توسط اطلاعات سپاه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دادستان عمومی و انقلاب سرپل‌ذهاب گفت: یکی از عناصر گروهک ضد انقلاب با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این‌ شهرستان دستگیر شد.

«امیر فیضی» افزود: شخص مزبور از عناصر یکی از گروهک های ضد انقلاب خارج از کشور است که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار گرفت و پس از شناسایی در شهرستان سرپل ذهاب دستگیر شد.

خبر مرتبط
دستگیری ۲۱ تروریست در اصفهان/ کشف ۵۵ بمب دست‌ساز

اقتصادنیوز: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان اصفهان، طی ماه‌های گذشته تعدادی تروریست و عناصر معاند ‌در سطح استان ‌دستگیر شدند.

وی بیان کرد: امنیت خط قرمز ما است و به همه معاندان و افرادی که قصد بر هم زدن امنیت و اخلال در نظم عمومی جامعه را دارند هشدار می دهیم مورد رصد جامعه اطلاعاتی هستند و با این گونه افراد برابر قانون برخورد قاطع خواهد شد.

دادستان سرپل ذهاب گفت: از مردم و به خصوص جوانان می خواهیم که فریب تبلیغات افراد معاند را نخورند و در دامی که توسط دشمنان با هدف اخلال در امنیت کشور پهن شده، گرفتار نشوند.

فیضی از مردم خواست هر گونه موارد مشکوک را با شماره تماس های ۱۱۰ نیروی انتظامی، ۱۱۳ ستاد خبری اداره اطلاعات و ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در میان بگذارند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت و افزون بر ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید