ادامه حملات اسرائیل به نوار غزه/ خان‌یونس زیر بمباران

کدخبر: ۶۳۰۳۷۳
حملات اسرائیل به مناطق مختلف نوار غزه بدون وقفه به ویژه در مناطق اطراف خان یونس جریان دارد.
ادامه حملات اسرائیل به نوار غزه/  خان‌یونس زیر بمباران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  ۱۴۱ امین روز نبرد طوفان الاقصی در نوار غزه در حالی آغاز شد که حملات اشغالگران به نوار غزه ادامه دارد.

جنگ در غزه وارد روز ۱۴۱ ام خود شده است و حملات رژیم اشغالگر صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه بدون وقفه با بمباران‌های مقطعی و کور به ویژه در مناطق اطراف خان یونس جریان دارد. در حملات بامدادی صهیونیست‌ها به نوار غزه، غرب خان یونس هدف حمله توپخانه‌ای سنگین ارتش صهیونیستی قرار گرفت. جنگنده‌های صهیونیستی نیز زمینی کشاورزی را در شهرک الزوایده در مرکز نوار غزه بمباران کردند.

همچنین تعدادی مجروح به بیمارستان شهدای الاقصی منتقل شدند، این مجروحان بر اثر حمله به اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه آسیب دیده بودند. توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی همچنین برای دومین بار در بامداد شنبه مناطق غربی خان یونس را هدف قرار دادند. بامداد شنبه همچنین همزمان با شلیک گسترده منور در آسمان مناطق شرقی المغازی در مرکز نوار غزه همراه بود.

حمله توپخانه‌ای ارتش صهیونیستی به شرق رفح نیز خسارات گسترده‌ای به همراه آورد. همچنین خودروهای زرهی اسرائیلی بامداد امروز به سمت خانه‌های فلسطینیان در خان یونس شلیک کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید