ادعای جدید گالانت: حتی با توافق آتش بس موقت حملات به حزب الله ادامه دارد

کدخبر: ۶۳۰۷۲۳
اقتصادنیوز: وزیر جنگ اسرائیل یکشنبه شب مدعی شد که حتی با آتش‌بس موقت احتمالی در غزه حملات به حزب‌الله لبنان تشدید خواهد شد.
ادعای جدید گالانت: حتی با توافق آتش بس موقت حملات به حزب الله ادامه دارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، یوآو گالانت ‌ادعا کرد که این رژیم حملات خود به حزب‌الله لبنان را حتی به هنگام آتش‌بس موقت احتمالی در نوار غزه، تشدید خواهد کرد.

وی مدعی شد: در صورت آتش‌بس موقت احتمالی در نوار غزه، آتش را در شمال افزایش و تا عقب‌نشینی کامل حزب‌الله ادامه خواهیم داد.

خبر مرتبط
فوری/ آتش حزب الله بر سر اسرائیل/ «کریات شمونه» بمباران شد

اقتصادنیوز: رسانه‌های فلسطین از هدف قرارگرفتن شهرک صهیونیست نشین «کریات شمونه» در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین توسط حزب الله لبنان خبر دادند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، ادعا کرد: حتی اگر آتش بس در غزه اجرا شود ما تیراندازی را در شمال تا زمانیکه حزب‌الله تسلیم شود، تشدید خواهیم کرد.

رزمندگان مقاومت لبنان از روز هشتم اکتبر (۱۶ مهر) و تنها یک روز پس از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در غزه وارد رویارویی با دشمن صهیونیستی شده‌اند، حزب‌الله لبنان از این تاریخ و در امتداد بیش از یکصد کیلومتر، بارها مواضع اشغالگران را هدف قرار داده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی