حملات سنگین حزب‌الله به جولان اشغالی / ۶۰ راکت شلیک شد+فیلم

کدخبر: ۶۳۰۹۱۲
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد در واکنش به حمله دشمن اشغالگر به اطراف شهر بعلبک این کشور، مقر ارتش اسرائیل را هدف حمله قرار داده است.
حملات سنگین حزب‌الله به جولان اشغالی / ۶۰ راکت شلیک شد+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حزب‌الله لبنان عصر امروز (دوشنبه) اعلام کرد که در واکنش به حمله دشمن اشغالگر به اطراف شهر بعلبک این کشور، مقر فرماندهی تیپ جولان ارتش رژیم صهیونیستی را در «نفح» با ۶۰ راکت کاتیوشا هدف حمله دقیق قرار داده‌است.

رسانه های عربی گزارش دادند، حدود ۶۰ راکت از جنوب لبنان به طرف منطقه «اصبع الجلیل» در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین و همچنین منطقه اشغال شده جولان سوریه شلیک شد.

روزنامه صهیونیستی«معاریو» شمار راکت‌های شلیک شده از لبنان به جولان را بیش از ۴۰ راکت اعلام کرد.

برخی منابع عبری هم از هدف گرفتن پایگاه نظامی «رویسات العلم» در جولان خبر دادند.

به دنبال شلیک این راکت ها، آژیر خطر در شهرک های صهیونیست نشین در جولان به صدا درآمد و ارتش رژیم، اقدام به رصد راکت های شلیک شده از خاک سوریه کرد.

همچنین آژیر خطر در شهرک های صهیونیست نشین در جولان اشغالی نیز به صدا درآمده است.

خبر مرتبط
حمله اسرائیل به جنوب لبنان/ اصابت 2 موشک به این شهر مهم+فیلم

اقتصادنیوز: شهر بعلبک لبنان بار دیگر مورد حمله 2 موشک رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

شلیک راکت های مذکور تنها ساعاتی پس از آن صورت گرفت که ارتش صهیونیستی برای اولین بار از آغاز جنگ غزه عمق لبنان را بمباران کرد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که این رژیم امروز اهدافی را در عمق لبنان بمباران کرده است.

روزنامه عبری زبان «یسرائیل هیوم» نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی اهدافی را دور از مناطق مرزی و در شهرک بعلبک در شمال لبنان بمباران کرده است.

«یواو زیتون» خبرنگار روزنامه عبری زبان «یدیعوت احارنوت» عنوان کرد که حملات ارتش به غرب بعلبک شاید عمیق‌ترین حمله علنی به خاک لبنان از آغاز جنگ در غزه باشد.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید