هنیه: زمان برای وقت‌کشی دشمن نامحدود نخواهد بود

کدخبر: ۶۳۰۹۱۶
اقتصادنیوز: رییس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد حماس با روند گفت‌وگوها پیرامون آتش‌بس موافقت کرده است، اما از دیدگاه ما دشمن در حال وقت‌کشی است و این موضوعی است که ما به هر حال آن را نخواهیم پذیرفت. زمان برای وقت‌کشی دشمن نامحدود نخواهد بود.
هنیه: زمان برای وقت‌کشی دشمن نامحدود نخواهد بود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در دیدار با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی اعلام کرد که این جنبش با تلاش‌های میانجیگران برای اجرای گفت‌وگو درباره برقراری آتش‌بس در غزه موافقت کرده است، اما به دشمن اجازه وقت‌کشی نخواهد داد.

شهاب نیوز گزارش داد، هنیه تاکید کرد: حماس با روند گفت‌وگوها پیرامون آتش‌بس موافقت کرده است، اما از دیدگاه ما دشمن در حال وقت‌کشی است و این موضوعی است که ما به هر حال آن را نخواهیم پذیرفت. زمان برای وقت‌کشی دشمن نامحدود نخواهد بود.

خبر مرتبط
حملات سنگین حزب‌الله به جولان اشغالی / ۶۰ راکت شلیک شد+فیلم

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد در واکنش به حمله دشمن اشغالگر به اطراف شهر بعلبک این کشور، مقر ارتش اسرائیل را هدف حمله قرار داده است.

رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در این دیدار بر ضرورت توقف جنایت‌های اشغالگران صهیونیست در قبال کودکان، زنان و غیرنظامیان بی‌دفاع تاکید کرد و جنگ تحمیل قحطی به مردم فلسطین در نوار غزه را برای امیر قطر تشریح کرد.

هنیه افزود: توقف جنگ تحمیل قحطی بسیار مهم است و نباید به مسایل دیگر ارتباط داده شود. ما به دشمن اجازه نخواهیم داد که از گفت‌وگوها برای سرپوش‌نهادن بر این جنایت استفاده کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید