گاف دردسرساز برای رئیس جمهور آمریکا/ وقتی بایدن در 4 سال پیش سیر می‌کند!

کدخبر: ۶۳۱۱۶۱
اقتصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا در مورد دستور کار خود برای سال ۲۰۲۰ صحبت کرد و گاف داد.
گاف دردسرساز برای رئیس جمهور آمریکا/ وقتی بایدن در 4 سال پیش سیر می‌کند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا گه اشتباهات لفظی او همواره سوژه رسانه‌ها بوده است در مصاحبه‌ای با شبکه ان بی سی NBC بار دیگر گاف داد

مجری برنامه تلویزیونی ان بی سی از رئیس دولت آمریکا در مورد برنامه سال جاری خود سؤالی پرسید و گفت: برنامه شما برای سال ۲۰۲۴ چیست؟

بایدن در پاسخ گفت: دستور کار من برای سال ۲۰۲۰ انجام کار‌های باقی مانده است.

پیش از این رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و شی جین پینگ، رئیس جمهور چین را اشتباه گرفته بود.

خبر مرتبط
تنش در محل سخنرانی بایدن/این معترضان بازداشت شدند+عکس

اقتصادنیوز: تعدادی از حامیان فلسطین مقابل محل سخنرانی بایدن در مقر شبکه خبری ان.بی.سی در نیویورک بازداشت شدند.

پیش از این، رابرت هور، بازرس تحقیقات وزارت دادگستری گزارشی در مورد ذخیره سازی نامناسب اسناد طبقه بندی شده توسط بایدن منتشر کرد. در این گزارش، از او خواسته شد که علیه رئیس‌جمهور آمریکا شکایت کیفری صورت نگیرد، زیرا بایدن ممکن است در برابر هیئت منصفه در دادگاه به عنوان یک «مرد سالخورده خوش تیپ با مشکلات حافظه» ظاهر شود. خود بایدن به این گزارش واکنش منفی نشان داد و ادعا کرد که مشکل ذهنی ندارد. اما لحظاتی بعد بار دیگر گاف داد و رئیس‌جمهور مصر و مکزیک را باهم اشتباه گرفت.

خبر مرتبط
پیشتازی این زن در نظرسنجی‌‌های انتخابات آمریکا/بایدن چه زمانی انصراف می‌دهد؟

اقتصادنیوز:گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد که شاید بایدن پیش از انتخابات نوامبر کنار برود و در نظرسنجی‌ها میشل اوبامای 60 ساله جلوتر است.

شایان ذکر است که همه این حقایق برای بسیاری از دموکرات‌ها و رای دهندگان نگران کننده است. با توجه به انتخابات ریاست جمهوری آتی، این گزارش تنها نگرانی آن‌ها را افزایش داد و احتمال می‌رود بر شانس بایدن در انتخابات تاثیر بگذارد.

به گفته مجله آلمانی اشپیگل، جو بایدن در دوران ریاست جمهوری خود «ضعیف‌تر و آسیب پذیرتر» به نظر می‌رسید.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید