سورپرایز رییس ستاد کل ارتش اسرائیل با بمب‌های حزب الله لبنان

کدخبر: ۶۳۱۱۷۵
اقتصادنیوز: یک پایگاه اسراییلی همزمان با بازدید رییس ستاد کل ارتش از سوی مقاومت حزب الله بمباران شد.
سورپرایز رییس ستاد کل ارتش اسرائیل با بمب‌های حزب الله لبنان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد حزب الله پایگاهی اسراییلی را در مرزهای شمالی همزمان با بازدید رییس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی هدف حمله موشکی قرار داده است.

ساعاتی پیش از این نیز، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از ۲ حمله موشکی جدید به پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های اسراییل به روستاها و منطقه‌های جنوبی کشور، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۵:۴۵ عصر امروز سه‌شنبه بیست‌وهفتم فوریه ۲۰۲۴ برای دومین بار پایگاه کنترل و نظارت هوایی میرون را با چندین موشک ضدزره هدف قرار دادند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این حمله باعث شد بخشی از تجهیزات و دستگاه‌های فنی و جاسوسی این پایگاه مورد اصابت قرار گرفته و به صورت کلی منهدم شود.

خبر مرتبط
آتش سرایا القدس بر سر اسرائیل/ بمباران محله زیتون در سرزمین های اشغالی

اقتصادنیوز: گروه‌های مقاومت فلسطین ضربات سنگینی را به نظامیان و خودروهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در محورهای مختلف نوار غزه وارد کردند.

همچنین حزب‌الله لبنان در بیانیه دوم خود اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های اسراییل به روستاها و منطقه‌های جنوبی کشور، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱۶:۴۵ عصر امروز سه‌شنبه بیست‌وهفتم فوریه ۲۰۲۴ مقر فرماندهی تیپ ۱۴۶ را در جعتون با ده‌ها موشک کاتیوشا هدف قرار دادند و آسیب‌هایی قطعی را در آن بر جای گذاشتند.

این در حالی است که حزب‌الله لبنان صبح امروز نیز در واکنش به حملاه‌های وحشیانه روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی علیه منازل مسکونی و غیر نظامیان لبنانی در شهر بعلبک، پایگاه جاسوسی و راهبردی ارتش رژیم صهیونیستی تحت عنوان میرون را هدف قرار داد. بنا بر اعلام منابع آگاه در این حمله موشکی گسترده، حزب‌الله دستکم ۴۰ فروند موشک به سوی این پایگاه صهیونیستی پرتاب کرده است.

خبر مرتبط
حمله سنگین موشکی حزب الله به اسرائیل/ 100 موشک شلیک شد؛ پایگاه مرون زیر آتش باران جنوب لبنان+ فیلم

اقتصادنیوز: رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند دست کم ۱۰۰ موشک به سرزمین‌های اشغالی از سوی مقاومت لبنان تحت رهبری حزب‌الله، ظرف ۲۴ ساعت گذشته، شلیک شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید