بایدن بیمار شد؟/ جزئیات تازه از دلیل راهی شدن رئیس جمهور آمریکا به بیمارستان

کدخبر: ۶۳۱۳۷۷
اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور آمریکا برای انجام معاینات پزشکی دوره‌ای قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری، وضعیت جسمانی خود را بررسی می کند.
بایدن بیمار شد؟/ جزئیات تازه از دلیل راهی شدن رئیس جمهور آمریکا به بیمارستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «جو بایدن» ۸۱ ساله مسن‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکا راهی بیمارستان نظامی «والتر رید» شده تا احتمالاً برای آخرین بار پیش از ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ این کشور، تحت معاینات پزشکی دوره‌ای قرار گیرد.

در نظرسنجی سی‌ان‌ان در اوایل ماه میلادی جاری، حتی ۴۶ درصد از دموکرات‌ها که با بایدن هم‌حزبی هستند نیز نگران کهولت سن او بودند. همچنین نظرسنجی دیگری که توسط دانشگاه «کوینیپیاک» انجام شد، نشان داد تنها ۳۴ درصد از رای‌دهندگان آمریکایی باور دارند بایدن از توانایی ذهنی کافی برای ریاست‌جمهوری برخوردار است.

خبر مرتبط
جو بایدن خود را «صهیونیست» نامید!

اقتصادینوز: بایدن گفت: برای صهیونیست بودن، لازم نیست یهودی باشی. من یک صهیونیست هستم. وقتی اسراییلی در کار نباشد، هیچ یهودی در جهان هم امنیت نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری راشا تودی، انتظار می‌رود کاخ سفید در ساعات آینده گزارشی درباره وضعیت سلامت وی و نتیجه معاینات منتشر کند.

خبر مرتبط
خوش‌بینی «بایدن» به آتش بس غزه در ماه رمضان!

اقتصادنیوز: جو بایدن از اعلام آتش بس در ماه رمضان خوشبین است، اما مذاکرات هنوز بر سر بازگشت آوارگان فلسطینی به شمال با مشکل مواجه است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید