ازسوی حزب‌الله لبنان ؛

فوری / بمباران مقر نظامیان اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی

کدخبر: ۶۳۱۷۰۴
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان از حمله به ۲ موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی و نظامیان صهیونیست حاضر در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.
فوری / بمباران مقر نظامیان اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از انجام ۲ عملیات جدید علیه مواضع و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

النشره گزارش داد، اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱:۵۵ عصر امروز جمعه اول مارس ۲۰۲۴ تجمع نظامیان دشمن اسرائیلی را در اطراف پادگان رامیم با تسلیحات موشکی هدف قرار دادند.

خبر مرتبط
جنایت جدید اسرائیل/مرزها به روی پناهجویان بسته می‌شود؟

اقتصادنیوز: مقامات اسرائیلی به دولت مصر اطمینان داد اقداماتی را برای جلوگیری از خروج آوارگان فلسطینی انجام خواهند داد.

همچنین در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱:۵۵ عصر امروز جمعه اول مارس ۲۰۲۴ موضع البغدادی را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

کمی پیش‌تر نیز اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که حزب‌الله یک پهپاد صهیونیستی را در منطقه «وادی العزبه» واقع در جنوب لبنان سرنگون کرده است. بر اساس این گزارش، عملیات مذکور راس ساعت ۱۲ نیمه‌شب گذشته صورت گرفته است. چندی پیش نیز حزب‌الله لبنان در اقدامی کم نظیر یک فروند پهپاد هرمس ۴۵۰ رژیم صهیونیستی را با اصابت موشک سرنگون کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • رسانه‌های جهان کارنامه رئیس جمهوری ایران را بررسی کردند

   اقتصاد نیوز: رسانه‌های جهان در باب بخشی از میراث ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری کشورمان در عرصه سیاست خارجه تحلیل هایی را…

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی