واکنش عمار حکیم به درگذشت آیت‌الله امامی کاشانی

کدخبر: ۶۳۲۱۰۶
اقتصادنیوز: «سید عمار حکیم» رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی درگذشت آیت الله امامی کاشانی را به مقام معظم رهبری و ملت ایران تسلیت گفت.
واکنش عمار حکیم به درگذشت آیت‌الله امامی کاشانی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،‌ متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت آیت الله امامی کاشانی عضو مجلس خبرگان و امام جمعه تهران را به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله) و ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تسلیت می‌گوییم و برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان او صبر و اجر طلب می‌کنیم.

پیش از این حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آیت‌الله آقای حاج شیخ محمد امامی کاشانی رحمت‌الله‌علیه را تسلیت گفتند.

خبر مرتبط
پیام رییس قوه قضاییه برای درگذشت آیت‌الله امامی کاشانی

اقتصادنیوز: رئیس قوه قضائیه در پیامی درگذشت آیت الله امامی کاشانی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: درگذشت عالم بزرگوار مرحوم آیت‌الله آقای حاج شیخ محمد امامی کاشانی رحمت‌الله‌علیه را به خاندان محترم و بازماندگان و شاگردان و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می کنم.

این عالم متقی و خدوم در طول سال های متمادی، چه پیش از پیروزی انقلاب در مجموعه‌ روحانیت مبارز و چه پس از آن در جایگاههای حساس مانند شورای نگهبان، مجلس خبرگان، امامت جمعه‌ی تهران، سازمان تبلیغات اسلامی، مدرسه شهید مطهری منشاء خدمت به کشور و نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند، و امید است این همه در نامه‌ حسنات ایشان مقبول درگاه الهی باشد. خداوند رحمت و مغفرت خود را شامل حال آن مرحوم فرماید.

خبر مرتبط
رئیسی درگذشت آیت‌الله امامی کاشانی را تسلیت گفت

اقتصادنیوز: رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم وارسته و یار دیرین امام و انقلاب، حضرت آیت‌الله محمد امامی کاشانی را تسلیت گفت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید