برای مقابله با سرقت مواد غذایی

تشدید تدابیر امنیتی در نیجریه

کدخبر: ۶۳۲۴۰۲
اقتصادنیوز: دولت نیجریه برای مقابله با موارد سرقت از انبارهای مواد غذایی، تدابیر امنیتی را در این کشور بیشتر کرد.
تشدید تدابیر امنیتی در نیجریه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، در پی افزایش موارد سرقت از انبارهای مواد غذایی در نیجریه، این کشور تدابیر امنیتی را تشدید کرد.

رویترز گزارش داد، مقامات نیجریه روز دوشنبه اعلام کردند برای مواجهه با این بحران، تدابیر امنیتی را در فروشگاه های مواد غذایی دولتی در سراسر این کشور افزایش داده اند.

اخیراً موارد حمله به انبارها برای سرقت مواد غذایی افزایش یافته است. این بحران در نتیجه مشکلات مردم نیجریه برای تهیه غذا بوجود آمده است.

خبر مرتبط
سفر بدون هماهنگی گانتز به آمریکا/دیگ نتانیاهو به جوش آمد

اقتصادنیوز: منابع عبری از دیدارهای امروز بنی گانتز از اعضای کابینه جنگی رژیم صهیونیستی با مقامات آمریکایی خبر می دهند.

آژانس ملی مدیریت اضطراری نیجریه هم روز گذشته اعلام کرد که با هدف جلوگیری از هرگونه دستبرد به دفاتر و انبارهای خود در سراسر کشور، تدابیر امنیتی شدیدی در پیش گرفته است.

این پس از آن صورت گرفت که ساکنان محلی اقلام مواد غذایی از جمله کیسه های ذرت را از یک مرکز مواد غذایی در ابوجا، پایتخت نیجریه، غارت کردند.

اتحادیه کارگری نیجریه هفته گذشته اعلام کرد که اعتراض دو روزه خود را در اعتراض به گرسنگی و ناامنی در سراسر کشور آغاز کرد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی، تظاهرات در ابتدا حوالی ساعت ۹ صبح روز سه شنبه به وقت محلی در منطقه تجاری لاگوس نیجریه آغاز شد و ساعاتی بعد در مکان‌های دیگر نیز آغاز شد.

اتحادیه کارگری نیجریه در نامه‌ای اعلام کرد که این تظاهرات با هدف پایان دادن به گرسنگی و ناامنی در نیجریه برگزار می‌شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید