حمله به کشتی اسرائیلی در آب‌های سواحل عدن یمن

کدخبر: ۶۳۲۴۲۳
اقتصادنیوز: «آمبری» اعلام کرد گزارشی از حمله به یک کشتی کانتینربر متعلق به رژیم صهیونیستی در ۸۸ مایلی سواحل استان عدن یمن دریافت کرده است.
حمله به کشتی اسرائیلی در آب‌های سواحل عدن یمن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رویترز به نقل از مرکز امنیت دریانوردی انگلیس «آمبری» از حمله به کشتی کانتینربر رژیم صهیونیستی در آب‌های سواحل عدن یمن خبر داد.

«آمبری» امروز دوشنبه اعلام کرد گزارشی از حمله به یک کشتی کانتینربر متعلق به رژیم صهیونیستی در ۸۸ مایلی سواحل استان عدن یمن دریافت کرده است.
مرکز امنیت دریانوردی انگلیس گزارش کرد این کشتی حامل پرچم لیبریا بوده و در معرض دو انفجار قرار گرفته که یکی از آنها از راه دور بوده است.

خبر مرتبط
اسرائیل چوب لای چرخ آتش‌بس گذاشت/بن‌بست مذاکرات قاهره

اقتصادنیوز: یک منبع وابسته به جنبش حماس اعلام کرد که بر اساس دیدارهای قاهره، تاکنون پیشرفت واقعی در روند گفت‌وگوها به وقوع نپیوسته است.


این مرکز امنیتی انگلیس گزارش کرد بر اثر این انفجارها داخل کشتی صهیونیستی دچار آتش‌سوزی شده و در پی آن سیگنال کمک ارسال کرده است.
«آمبری» در ادامه گزارش کرد وقوع انفجاری نزدیک کشتی در مقابل سواحل عدن منجر به این آتش‌سوزی در داخل کشتی شده که توسط کادر کشتی خاموش شده و تلفات جانی در پی نداشته است.
شایان ذکر است که پیش از این هم حادثه‌ای در فاصله ۹۱ مایل دریایی از جنوب شرق عدن گزارش شده بود.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید