80 نفر اول تهران چند رای داشتند؟

کدخبر: ۶۳۲۶۱۴
اقتصادنیوز : در حوزه انتخابیه تهران بیش از ۳۸۰۰ نامزد برای کسب ۳۰ کرسی در خانه ملت به رقابت پرداختند که تعداد 56 نفر از آن ها را در ادامه مشاهده خواهید کرد.
80 نفر اول تهران چند رای داشتند؟

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، ساعتی پس از پایان مهلت اخذ رأی در ساعت ۲۴ روز جمعه برخی منابع خبری بر اساس شمارش اولیه صندوق‌ها از مشارکت بیش از ۲۵ میلیون نفر از واجدان شرایط در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و به تعبیری رقم خوردن مشارکت ۴۱ درصدی خبر دادند، عددی که معدل مشارکت استان‌های مختلف بود و در تعداد قابل توجهی از استان‌ها مشارکت تا ۷۰ درصد هم رقم خورد.

خبر مرتبط
پیام تشکر رهبر انقلاب از ملت ایران برای حضور پرشکوه در انتخابات

اقتصادنیوز : مقام معظم رهبری با اشاره به برگزاری انتخابات، فرمودند که از ملت ایران به خاطر حضورشان در پای صندوق های رای تشکر کنم.

پس از پایان فرآیند اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در تمامی شعب سراسر کشور برای ۲۹۰ کرسی خانه ملت، آرام آرام نتایج اولیه و اسامی نامزدها در سراسر کشور اعلام شد.

در تهران بیش از ۳۸۰۰ نامزد برای کسب ۳۰ کرسی در خانه ملت به رقابت پرداختند؛ تعداد آرای و درصد مشارکت دیگر چهره ها در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به شرح زیر است؛

12

13

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید