سرلشکر موسوی: نیروهای مسلح در هر سطحی که لازم باشد از منافع ملی کشور دفاع می کنند

کدخبر: ۶۳۲۷۸۹
اقتصادنیوز : فرمانده کل ارتش گفت که نیروهای مسلح ایران بر دشمنان ایران اشراف کامل اطلاعاتی دارند و آمادگی دارند در هر سطحی که لازم باشد از منافع ملی کشور دفاع کنند و در این راه از یک وجب از آب و خاک و آرمانی‌های انقلاب اسلامی سر سوزنی کوتاه نمی‌آیند.
سرلشکر موسوی: نیروهای مسلح در هر سطحی که لازم باشد از منافع ملی کشور دفاع می کنند

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی در  مراسم الحاق تجهیزات الحاق شده به نیروی دریایی ارتش  گفت: اتفاقات خوب مدیون دوراندیشی حکیمانه مقام معظم رهبری و روحیه ولایی عزیزان‌مان در نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی است. این‌ها بخشی از نتایج مردان ولایت‌مدار این نیرو با پشتیبانی خانواده‌هایشان به فرماندهی مردی از جنس دریا و عاشق این نیروست.

خبر مرتبط
الحاق تجهیزات جدید به نیروی دریایی ارتش

اقتصادنیوز : جنگ‌افزارها و تجهیزات جدید نیروی دریایی ارتش در منطقه بندرعباس به این نیرو الحاق شد.

وی خاطرنشان کرد: کمک‌های دولت و ستادهای رده بالاتر، صنایع نظامی وزارت دفاع، دانشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان نیز در این موفقیت‌ها و به ثمر رسیدن اهداف است که باعث افتخار ایران و ایرانیان شده است.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: آمریکایی‌های حامی رژیم کودک‌کش با فریب و زور به وادار کردن دیگران برای اتخاذ مواضع بی‌اساس مشغول هستند و به شیوه‌های مختلف ذات فتنه‌گری خود را بروز می‌دهند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح ایران با اشراف کامل اطلاعاتی بر دشمنان ایران آمادگی دارند در هر سطحی که لازم باشد از منافع ملی کشور دفاع کنند و در این راه از یک وجب از آب و خاک و آرمانی‌های انقلاب اسلامی سر سوزنی کوتاه نمی‌آیند.

امیر موسوی خاطرنشان کرد: به ناوگروهای ۹۵ تا ۹۷ که در مناطق مختلف جهان در حال اجرای ماموریت هستند، سلام و خداقوت می‌گویم و به خانواده آنان و خانواده بزرگ نیروی دریایی ادای احترام می‌کنم و برای ناوگروه‌هایی که در حال اعزام به ماموریت‌شان هستند آرزوی سلامتی و توفیق دارم.

وی در پایان گفت: از همه عزیزانی که در ساخت تجهیزات رزمی دفاعی اقدام کردند، تشکر می‌کنم.
 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲ اردیبهشت

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید