حمله حزب الله به چندین شهرک اسرائیل نشین

کدخبر: ۶۳۲۷۹۹
اقتصادنیوز : حزب‌الله لبنان عصر سه‌شنبه ساختمانی در شهرکی واقع در شمال اراضی اشغالی را با تسلیحات مناسب هدف قرار داد و تاکید کرد که آن را دقیقا هدف قرار داده است.
 حمله حزب الله به چندین شهرک اسرائیل نشین

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از یسنا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در راستای حمایت از ملت مقاوم فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن و در پاسخ به حملات دشمن صهیونیستی به روستاهای جنوبی و خانه‌های شهروندان، ساعت ۱۰:۴۵ شامگاه سه‌شنبه به وقت لبنان، ساختمانی واقع در شهرک «آویویم» را با تسلیحات مناسب به شکل دقیق هدف قرار دادند.

حزب‌الله لبنان چند ساعت پیش از انتشار این بیانیه نیز از هدف‌گیری دقیق ساختمانی در شهرک «کریات شمونا» در شمال اراضی اشغالی و ایجاد تلفاتی دراین حمله خبر داده بود.

همچنین حزب‌الله اعلام کرد که شهرک «کفربلوم» را با ده‌ها موشک «کاتیوشا» هدف قرار داد.

خبر مرتبط
عملیات جدید حزب الله لبنان علیه اسرائیل

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی عملیات انجام داد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند در پی شلیک تعداد زیادی موشک از لبنان، آژیرهای هشدار در مناطق «کفربلوم»، «کریات شمونا» و «بیت هیلل» در شمال اراضی اشغالی به صدا درآمدند.

ویدیویی که در رسانه‌های این رژیم منتشر شده، نشان می‌دهد که موشک‌های سامانه پدافندی این رژیم موسوم به «گنبد آهنین» سعی دارد موشک‌های شلیک شده از لبنان را رهگیری و ساقط کند.

این رسانه‌ها اعلام کردند، بیش از ۵۰ موشک از جنوب لبنان به سمت پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در منطقه «اصبع الجلیل» شلیک شدند.

به گزارش رسانه‌های یاد شده، این حملات موشکی، بزرگترین حملات از نظر تعداد موشک‌های شلیک شده به سمت «کریات شمونا» از زمان آغاز جنگ علیه نوار غزه بود.

در پی این حمله، مسؤولان رژیم صهیونیستی از ساکنان اراضی اشغالی خواستند که به دستورالعمل‌های جبهه داخلی پایبند باشند.

همزمان با افزایش تنش و درگیری‌ها در مرزهای میان لبنان و اراضی اشغالی میان حزب‌الله لبنان و نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از زمان آغاز حملات این رژیم علیه نوار غزه، این حزب سه‌شنبه در بیانیه‌ای از اجرای ۹ عملیات علیه ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد و تاکید کرد که در این حملات اهداف مورد نظر مستقیما هدف قرار گرفتند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی