نجات معجزه آسای دختر مجروح فلسطینی از زیر آوار بعد از 40 ساعت

کدخبر: ۶۳۲۸۵۸
اقتصادنیوز : یک دختر مجروح فلسطینی که اسرائیل خانه را بر روی سر او و خانواده اش خراب کرده بودند، بعد از ۴۰ ساعت از زیر آوار زنده خارج شد.
نجات معجزه آسای دختر مجروح فلسطینی از زیر آوار بعد از 40 ساعت

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بعد از ۴۰ ساعت محاصره در زیر آوار منزل در حالی که از ناحیه دست و پا زخمی شده بود، از زیر آوار زنده خارج شد.

این دختر فلسطینی در جریان تماس تلفنی با عموی خود بعد از حمله رژیم صهیونیستی به منزل مسکونی‌شان گفت: ما از خانه خارج شدیم و به نشانه تسلیم دست‌های خود را بالای سرمان برده بودیم، اما نظامیان اسرائیلی به سمت ما تیراندازی کردند. ما بلافاصله به خانه برگشتیم، اما آنها خانه‌مان را بر سر ما خراب کردند.

خبر مرتبط
حمله حزب الله به چندین شهرک اسرائیل نشین

اقتصادنیوز : حزب‌الله لبنان عصر سه‌شنبه ساختمانی در شهرکی واقع در شمال اراضی اشغالی را با تسلیحات مناسب هدف قرار داد و تاکید کرد که آن را دقیقا هدف قرار داده است.

بر اساس این گزارش بعد از تخریب این منزل بخشی از دیوار روی بدن حلا افتاد، او لحظاتی قبل از شهادت پدرش با او صحبت کرده بود، پدرش به او گفته بود: من را ببخش که نمی توانم کاری برایت انجام دهم.

از محتوای اظهارات این دختر در تماس تلفنی با عمویش مشخص شد که او به همراه خانواده‌اش قصد داشته با بالای سر گرفتن پرچم سفید از منزل خارج شود، اما نظامیان به سمت آنها شلیک کرده‌اند و وقتی آنها به منزل بازگشته‌اند، بولدوزرهای رژیم خانه را بر آنها خراب کرده‌اند.

عموی این دختر می‌گوید که پدر و مادر این دختر فلسطینی به همراه سه خواهر او در این حمله به شهادت رسیده‌اند، ولی او نهایتا بعد از ۴۰ ساعت و در حالی که دست و پایش زخمی بود، از زیر آوار زنده خارج شد.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم‌ قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۸ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید