عملیات جدید مقاومت اسلامی عراق علیه اسرائیل/ فرودگاه کریات شمونا موشک باران شد

کدخبر: ۶۳۲۹۶۲
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد: فرودگاه کریات شمونا هدف حمله موشکی قرار گرفته است.
عملیات جدید مقاومت اسلامی عراق علیه اسرائیل/ فرودگاه کریات شمونا موشک باران شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مقاومت اسلامی عراق از حمله جدید به اراضی اشغالی خبر داد.

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که در مرحله دوم از عملیات مقاومت علیه اشغالگران و یاری ساکنان غزه، فرودگاه شهرک کریات شمونا در اراضی اشغالی با پهپاد هدف قرار گرفت.

در این بیانیه آمده است: در قالب مرحله دوم از عملیات مقاومت علیه اشغالگران و یاری ساکنان غزه و در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان بی گناه فلسطین، رزمندگان مقاومت اسلامی عراق عصر امروز چهارشنبه ششم مارس ۲۰۲۴ با پهپاد فرودگاه کریات شمونا را در اراضی اشغالی هدف قرار دادند. ما به حمله‌ها به دشمن صهیونیست ادامه خواهیم داد.

خبر مرتبط
پشت پرده فعالیت اطلاعاتی آمریکا/ چگونه پوتین قرار بود کیش و مات شود؟

اقتصادنیوز: اسرار در حال تغییر است و آمریکا در تلاش برای سازگاری است. بر اساس یکی از اسناد اطلاعاتی آمریکا که سال گذشته توسط واشنگتن پست منتشر شد، روسیه از سال 2016 عملیات تبلیغاتی رسانه های اجتماعی خود را تهاجمی تر کرده و تنها 1٪ از ارتش ربات هایش در پلتفرم هایی مانند ایکس و تیک توک شناسایی شده است.

پیش از این نیز،، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرده است که نیروگاه برق فرودگاه حیفا در رژیم صهیونیستی را با پهپاد هدف قرار داده است. این نخستین بار نیست که مقاومت اسلامی عراق اهدافی در محدوده رژیم صهیونیستی را هدف قرار می‌دهد.

چند روز پیش نیز مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که حمله جدیدی را به سرزمین‌های اشغالی انجام داده و یک انبار مواد شیمیایی را در بندر حیفا واقع در سرزمین‌ها اشغالی مورد حمله قرار داده است.

خبر مرتبط
المالکی: زنان و کودکان، قربانیان اصلی کشتار جمعی در غزه هستند

اقتصادنیوز: وزیر خارجه تشکیلات خودگردان در نشست اتحادیه عرب گفت: زنان و کودکان بیش از ۷۳ درصد از شهیدان نوار غزه را تشکیل می‌دهند.

چندی پیش نیز، مقاومت اسلامی عراق از حمله به بندر اشدود در جنوب رژیم صهیونیستی خبر داد و اعلام کرد که که بندر اشدود در سرزمین‌های اشغالی هدف حملات پهپادی این گروه قرار گرفته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید