عملیات جدید ارتش یمن علیه یک کشتی آمریکایی+ جزئیات

کدخبر: ۶۳۲۹۶۸
اقتصادنیوز: سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که نیروی دریایی ارتش این کشور کشتی آمریکایی «ترو کانفیدنس TRUE CONFIDENCE» را در خلیج عدن با اژدرهای دریایی مناسب هدف قرار داده و آن را به آتش کشیده است.
عملیات جدید ارتش یمن علیه یک کشتی آمریکایی+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه‌ای از عملیات جدید ارتش یمن علیه یک کشتی آمریکایی در خلیج عدن خبر داد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد: نیروی دریایی، کشتی آمریکایی «ترو کانفیدنس TRUE CONFIDENCE» را در خلیج عدن هدف قرار داد.

سریع تاکید کرد: این عملیات با چند اژدر دریایی مناسب به انجام رسید و این اژدرها به لطف خداوند به صورت دقیق به هدف اصابت کردند که این موضوع به وقوع حریق در این کشتی انجامید.

وی افزود: عملیات هدف قراردادن این کشتی پس از آن صورت گرفت که خدمه کشتی پیام‌های هشدار نیروی دریایی یمن را نپذیرفتند.

خبر مرتبط
انگلیس از وقوع حادثه امنیتی در دریای سرخ خبر داد/ یمن واکنش نشان نداد

اقتصادنیوز: سازمان عملیات تجارت دریایی انگلیس از دریافت گزارشی درباره وقوع حادثه در ۵۴ مایلی جنوب غرب عدن در دریای سرخ خبر داد.

سریع ادامه داد: ما بار دیگر به تمامی کشتی‌ها هشدار می‌دهیم که به پیام‌های نیروی دریایی یمن پاسخ بدهند. خدمه کشتی‌های هدف گرفته‌شده باید پس از اصابت نخست، به سرعت آن را ترک کنند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت: ما به انجام وظیفه دینی، اخلاقی و انسانی خود در حمایت و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین ادامه خواهیم داد.

خبر مرتبط
حادثه امنیتی جدید در آب‌های یمن

اقتصادنیوز : سازمان تجارت دریایی انگلیس از دریافت گزارشی درباره یک حادثه امنیتی در آب‌های یمن خبر داد.

وی افزود: عملیات ما در دریای سرخ و دریای عرب تا زمانی که حمله به ملت فلسطین در نوار غزه و محاصره آنان پایان نیابد متوقف نخواهد شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی