حمله پهپادی حزب الله به محل استقرار نظامیان اسرائیل

کدخبر: ۶۳۳۱۵۲
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان پنجشنبه شب محل استقرار نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی را درهم کوبید.
حمله پهپادی حزب الله به محل استقرار نظامیان اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در بیانیه حزب الله آمده است که نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در بلندی‌های «الکرنتینا» هدف دو فروند پهپاد قرار گرفته است.

حزب الله اعلام کرد که این پهپادها با دقت به هدف اصابت کرده است.

این گروه مقاومت لبنانی عصر امروز پنجشنبه نیز اعلام کرد مقر تازه تأسیس فرماندهی نظامیان اشغالگر در منطقه لیمان واقع در الجلیل غربی در شمال فلسطین اشغالی را با آتش توپخانه هدف قرار داده است که بر اثر آن، خسارت جانی مستقیم به نظامیان اشغالگر وارد شد.

خبر مرتبط
حمله حزب الله به چندین شهرک اسرائیل نشین

اقتصادنیوز : حزب‌الله لبنان عصر سه‌شنبه ساختمانی در شهرکی واقع در شمال اراضی اشغالی را با تسلیحات مناسب هدف قرار داد و تاکید کرد که آن را دقیقا هدف قرار داده است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز درباره تحولات شمال فلسطین اشغالی اعلام کرد: حزب الله لبنان با شلیک چندین موشک از داخل خاک آن کشور، پایگاه نظامی رأس ناقوره در شمال الجلیل غربی را هدف قرار داد.

روزنامه عبری معاریو نیز تأکید کرد: حداقل ۱۰ موشک از خاک لبنان به طرف رأس الناقوره شلیک شدند.

در مقابل، توپخانه اشغالگران مناطق یارون و عیتا الشعب در داخل خاک لبنان را هدف قرار داد.

خبر مرتبط
شهادت دو عضو حزب الله لبنان در حمله اسرائیل

حزب الله لبنان از شهادت دو عضو دیگر خود در حمله اسرائیل به جنوب این کشور خبر داد.

با آغاز عملیات طوفان الاقصی توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در حمایت از مردم فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 
 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید