راهپیمایی میلیونی در یمن برای حمایت از غزه/ هشدار مهم به آمریکا و اسرائیل

کدخبر: ۶۳۳۲۵۹
اقتصادنیوز: شرکت‌کنندگان در راهپیمایی میلیونی صنعا در حمایت از غزه، از عملیات نیروهای مسلح یمن علیه کشتی‌های صهیونیستی، آمریکایی و انگلیسی حمایت کردند.
راهپیمایی میلیونی در یمن برای حمایت از غزه/ هشدار مهم به آمریکا و اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  مهر، راهپیمایان یمنی در بیانیه پایانی تظاهرات خود با شعار «در یاری از غزه حمله‌های خود را تشدید می‌کنیم» تاکید کردند که بدون خستگی به راهپیمایی‌ها و فعالیت‌های حمایتی خود از ملت فلسطین ادامه می‌دهند.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما از تشدید عملیات‌های منحصر به فرد در تمامی جبهه‌های مبارزه در یمن، لبنان و عراق استقبال می‌کنیم و آن را گرامی می‌داریم.

خبر مرتبط
حادثه امنیتی جدید در نزدیکی آب‌های یمن

اقتصادنیوز: آژانس رصد تجارت دریایی انگلیس از حادثه امنیتی در آب‌های نزدیک یمن خبر داد.

راهپیمایان یمنی بیان کردند: ما از استفاده دشمن صهیونیست و آمریکا از کمک‌های بشردوستانه به عنوان طعمه آشکار برای کشتار ملت فلسطین هشدار می‌دهیم.

مردم یمن در ادامه این بیانیه عنوان کردند: ما از مواضع شرافتمندانه و انسانی سردمداران برخی کشورها و اتخاذ گام‌های مثبت و مؤثر در مردوددانستن جنایت‌های وحشیانه دشمن قدردانی می‌کنیم.

خبر مرتبط
فرار رو به جلوی آمریکا و اسرائیل در جنگ غزه/هشدار انصارالله یمن به تل‌آویو

اقتصادنیوز: رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه نقشی کلیدی داشته است.

همچنین راهپیمایان یمنی در بیانیه پایانی خود ضمن استقبال از عملیات‌های منحصر به فرد نیروهای مسلح یمن در هدف قراردادن کشتی‌های صهیونیستی، آمریکایی و انگلیسی از امت اسلام و آزادگان جهان خواستند که با فرارسیدن ماه مبارک رمضان کالاهای آمریکایی و صهیونیستی و شرکت‌های حامیِ آن‌ها را به صورت کامل تحریم کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • رسانه‌های جهان کارنامه رئیس جمهوری ایران را بررسی کردند

   اقتصاد نیوز: رسانه‌های جهان در باب بخشی از میراث ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری کشورمان در عرصه سیاست خارجه تحلیل هایی را…

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی