تلفات ارتش اسرائیل در حمله مقاومت به یک برج دیده‌بانی

کدخبر: ۶۳۳۲۸۷
اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل جمعه شب اعلام کرد که هفت نظامی این رژیم در کمین نیروهای مقاومت فلسطین در شمال کرانه باختری زخمی شدند.
تلفات ارتش اسرائیل در حمله مقاومت به یک برج دیده‌بانی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، در عملیات امروز (جمعه) در شهرک حومش در نزدیکی سیله الظهر در جنوب شهر جنین هفت نظامی این رژیم زخمی شدند.

خبر مرتبط
حمله مبارزان فلسطینی به برج دیده‌بانی ارتش اسرائیل+ فیلم

اقتصادنیوز: منابع خبری اسرائیلی از کمین مبارزان فلسطینی برای نظامیان صهیونیست‌ در کرانه باختری و زخمی شدن دست کم سه نفر از آن‌ها خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی پیش تر گزارش داده بودند که مبارزان فلسطینی امروز (جمعه) به سمت یک برج دیده بانی ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف شهرک صهیونیست نشین «حومش» در نزدیک شهر جنین در کرانه باختری شلیک کردند و زمانی که نظامیان صهیونیست برای عملیات شناسایی و پاکسازی منطقه از برج دیده بانی خارج شدند، توسط بمب کار گذاشته شده مبارزان فلسطینی هدف قرار گرفته و سه نفر از آنها زخمی شدند.

خبر مرتبط
حمله با موشک کاتیوشا به شهرک‌های اسرائیل

اقتصادنیوز: شهرک «عفدون» در شمال اراضی اشغالی هدف مقاومت اسلامی لبنان قرار گرفت.

همزمان با جنگ ویرانگر در نوار غزه که تاکنون ده‌ها هزار شهید بر جای گذاشته است، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری نیز در بخش‌های مختلف این منطقه از جمله نابلس، طولکرم، جنین و الخلیل به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی برخاسته‌اند و کرانه باختری شاهد موجی از تنش‌ها و درگیری‌های میدانی بین فلسطینیان و نظامیان ارتش رژیم اسرائیل و یورش این نظامیان به محله‌ها و بازداشت فلسطینیان است.

خبر مرتبط
حمله راکتی سنگین حزب‌الله به پایگاه اسرائیل

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان از حمله راکتی به یک پایگاه دیگر ارتش اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به تازگی باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد که تعداد بازداشتی‌ها در کرانه‌ باختری از هفتم اکتبر گذشته (۱۵مهر) تاکنون به هفت هزار و ۳۳۵ نفر رسیده است.

کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد به تازگی اعلام کرد که موارد بازداشت‌های خودسرانه دسته جمعی، بازداشت‌های غیرقانونی و موارد شکنجه گزارش شده و سایر اشکال بدرفتاری با زندانیان فلسطینی را در کرانه باختری ثبت کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید